Paski wybielające Crest, jak wybrać oryginalny produkt?

Paski wybielające Crest, jak wybrać oryginalny produkt?

Kupując po raz pierwszy paski wybielające Crest, naturalnym odruchem jest szukanie najtańszych ofert na rynku. W ten sposób niechybnie można trafić na Allegro lub OLX, gdzie nie brakuje propozycji sprzedaży pasków Crest w cenach niższych niż np. w naszym sklepie. Skąd tak duża dysproporcja pomiędzy paskami w naszym sklepie i tymi sprzedawanymi w wyżej wymienionych serwisach? Odpowiedź jest prosta. My sprzedajemy oryginalne paski Crest prosto z USA, natomiast większość tanich ofert to podróbki pasków, pochodzące najczęściej z Chin.

Jak rozpoznać podrabiane paski wybielające Crest?

Patrząc na zdjęcia opakowań pasków sprzedawanych np. na Allegro, bardzo trudno ocenić czy mamy do czynienia z oryginałem czy podróbką. Pewną wskazówką mogą jednak być takie informacje jak:

 

 

 

 

  • Kto sprzedaje paski — czy jest to osoba prywatna czy firma, 

  • Jakie są opinie o produkcie i sprzedawcy;

  • Czy sprzedawane paski nadal są w ofercie Crest;

  • Czy szata graficzna opakowania jest zgodna z tymi na crest.com lub naszym sklepie.

Nieaktualny wygląd opakowań pasków — prawdopodobieństwo podróbki

Paski wybielające do zębów Crest są jednymi z najczęściej podrabianych produktów na rynku. Aby chronić klientów przed zakupem podróbek, firma Crest regularnie zmienia wygląd swoich opakowań, odświeżając ich szatą graficzną. Ma to utrudnić nieuczciwym firmom podszywanie się pod autentyczne produkty, informując zarazem klientów, że paski w nieaktualnym opakowaniu najpewniej są podróbką. Wzory autentycznych opakowań pasków Crest można znaleźć na stronie internetowej producenta: Crest USA oraz sklepie https://paski-wybielajace.pl.

Paski wybielające dawno wycofane z oferty — ryzyko oszustwa

Inną poszlaką wskazującą, że sprzedawane paski mogą być podróbką, to sprzedaż pasków, które od dawna nie są już produkowane. Bardzo często zdarza się, że sprzedawane są podróbki pasków, których oryginalne wersje były dostępne 4 lub więcej lat temu. W międzyczasie producent mógł zmienić wygląd ich opakowania lub nazwę handlową, stosując to jako celowy zabieg walki z podróbkami.

Jak nie dać się nabrać na podrabiane paski Crest?

  1. Kupuj paski wybielające tylko w sprawdzonych sklepach, o reputacji i wiarygodności potwierdzonej wieloma opiniami klientów. Przeczytaj opinie o naszym sklepie: https://www.ceneo.pl/sklepy/paski-wybielajace.pl-s29493

  2. Uważaj na podejrzanie niską cenę — łatwo sprawdzić, ile kosztują oryginalne paski wybielające Crest, porównując ceny oryginalnych pasków w naszym sklepie z cenami pasków z Allegro. Kusząco niskie ceny powinny wzbudzać podejrzliwość, jednoznacznie wskazując, że możemy otrzymać produkt nieoryginalny, stanowiący zagrożenie dla zdrowia.

  3. Porównuj atrakcyjne oferty pasków z produktami dostępnymi w naszym sklepie. Jeśli znalazłeś ofertę na paski Crest, których nie ma w sprzedaży u nas i nie są przedstawione na crest.com, najpewniej masz do czynienia z podróbkami wykonanymi wg starych wzorów sprzed kilku lat.

  4. Wyślij nam zdjęcie. Jeśli nadal masz wątpliwości czy paski są oryginalne, czy podrabiane, prześlij nam link do oferty lub ich zdjęcie, a udzielimy rzetelnej odpowiedzi.

Czym grozi używanie nieoryginalnych pasków wybielających Crest?

Oryginalne paski wybielające firmy Crest to produkt bezpieczny dla zdrowia, poddawany licznym badaniom, testom, a ich produkcja jest ściśle kontrolowana. Daje to każdemu użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wybielanie zębów to metodą nie jest groźne. Niestety tego samego nie można powiedzieć o podróbkach pasków Crest, których pochodzenie, skład i sposób działania jest jedną wielką zagadką. Decydując się na ich stosowanie, ryzykujesz swoim zdrowiem i narażasz się nawet na nieodwracalne uszkodzenie zębów.