Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 14 pasków wybielających plus jedną lampę.

289,99 zł

Oto kolejne innowacyjne rozwiązanie stworzone przez znakomitego producenta pasków wybielających – firmę Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysokojakościowy zestaw składający się z 14 niezawodnych pasków wybielających oraz wyspecjalizowanego urządzenia bazującego na unikatowym systemie niebieskiego promieniowania.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS WITH LIGHT – TEETH WHITENING KIT. ZESTAW 14 PASKÓW WYBIELAJĄCYCH + LAMPA

 

Oto kolejne innowacyjne rozwiązanie stworzone przez znakomitego producenta pasków wybielających – firmę Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysokojakościowy zestaw składający się z 14 niezawodnych pasków wybielających oraz wyspecjalizowanego urządzenia bazującego na unikatowym systemie niebieskiego promieniowania. Połączenie substancji czynnej znajdującej się w produkcie oraz profesjonalnego sprzętu dentystycznego znacząco wpływa na wybielanie zębów, sprawiając, że te stają się jeszcze czystsze i bardziej naturalne.

 

Wybielanie zębów zestawem wybielającym Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit

 

Wybielanie zębów przy pomocy prezentowanego zestawu marki Crest dorównuje profesjonalnym zabiegom dentystycznym. Dostępny w naszym asortymencie zestaw uwzględnia specjalną lampę charakteryzującą się unikatowym systemem niebieskiego promieniowania – dokładnie tego samego, wykorzystywanego na co dzień w gabinetach stomatologicznych. Niebieskie światło bezpośrednio wzmacnia działanie substancji czynnej zawartej w paskach Crest, zwiększając, a zarazem wydłużając efekt wybielenia. Z zestawem Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit możemy cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem nawet przez 36 miesięcy.

 

Dlaczego warto wybrać zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

  • Zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt o działaniu identycznym co w gabinetach stomatologicznych

  • Wysoka jakość oaz skuteczność działania, efekty utrzymujące się nawet do 3 lat

  • Sprzęt dedykowany każdej grupie, niezależnie od wieku czy płci

  • Maksymalne bezpieczeństwo – produkt certyfikowany, rekomendowany przez specjalistów

  • Śnieżnobiały uśmiech już po kilku tygodniach kuracji wybielającej 

 

Nowy zestaw marki Crest z niebieskim światłem LED wybiela żeby prawie dwa razy mocniej, aniżeli standardowa usługa oferowana nam w gabinecie dentystycznym. Wysokojakościowy sprzęt doskonale współgra z paskami wybielającymi oferowanymi przez producenta. Użyte jednocześnie gwarantują maksymalnie biały uśmiech, w możliwie najszybszym czasie. Tak jak w przypadku większości produktów Crest, również tutaj zastosowano zaawansowaną technologię Advanced Seal – gwarantującą łatwe i szybkie nakładanie pasków, a także utrzymanie je w należytej pozycji.

 

Dla kogo przeznaczone jest zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

Prezentowany przez nas zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość produktu, wygodę użytkowania, a także długi czas utrzymywania się efektów. Produkt ten przypadnie do gustu każdemu, kto marzy o pięknych, białych zębach i zdrowych dziąsłach. To niezawodne rozwiązanie, które da satysfakcje wszystkim, którzy nie mają czasu na wielogodzinne, często nieskuteczne zabiegi dentystyczne. Zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit może być stosowany przez każdego, niezależnie od wieku.

 

Jak stosować zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

Stosownie całego zestawu wybielającego Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit jest równie proste co stosowanie samych pasków Crest. Paski aplikujemy tak jak w każdym innym przypadku – dłuższy na górny łuk, zaś krótszy na dolny łuk zębowy. Całość równamy z linią dziąseł i dociskamy. Po umieszczeniu pasków aplikujemy nań światło z lampy. Urządzenie wyłącza się automatycznie. Czas zabiegu wybielającego wynosi 60 minut. Nie zaleca się mycia zębów zarówno przed jak i po jego wykonaniu.

 

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.

 

 

Specyficzne kody