Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit
  • Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 20 pasków wybielających plus jedną lampę.

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 38 pasków wybielających plus jedną lampę.

399,99 zł

Oto kolejne innowacyjne rozwiązanie stworzone przez znakomitego producenta pasków wybielających – firmę Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysokojakościowy zestaw składający się z 38 niezawodnych pasków wybielających oraz wyspecjalizowanego urządzenia bazującego na unikatowym systemie niebieskiego promieniowania.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS WITH LIGHT – TEETH WHITENING KIT. ZESTAW 38 PASKÓW WYBIELAJĄCYCH + LAMPA

 

Oto kolejne innowacyjne rozwiązanie stworzone przez znakomitego producenta pasków wybielających – firmę Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysokojakościowy zestaw składający się z 38 niezawodnych pasków wybielających oraz wyspecjalizowanego urządzenia bazującego na unikatowym systemie niebieskiego promieniowania. Połączenie substancji czynnej znajdującej się w produkcie oraz profesjonalnego sprzętu dentystycznego znacząco wpływa na wybielanie zębów, sprawiając, że te stają się jeszcze czystsze i bardziej naturalne.

 

Wybielanie zębów zestawem wybielającym Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit

 

Wybielanie zębów przy pomocy prezentowanego zestawu marki Crest dorównuje profesjonalnym zabiegom dentystycznym. Dostępny w naszym asortymencie zestaw uwzględnia specjalną lampę charakteryzującą się unikatowym systemem niebieskiego promieniowania – dokładnie tego samego, wykorzystywanego na co dzień w gabinetach stomatologicznych. Niebieskie światło bezpośrednio wzmacnia działanie substancji czynnej zawartej w paskach Crest, zwiększając, a zarazem wydłużając efekt wybielenia. Z zestawem Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit możemy cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem nawet przez 36 miesięcy.

 

Dlaczego warto wybrać zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

  • Zaawansowany technicznie, a zarazem technologicznie sprzęt o działaniu identycznym co w gabinetach stomatologicznych

  • Wysoka jakość oaz skuteczność działania, efekty utrzymujące się nawet do 3 lat

  • Sprzęt dedykowany każdej grupie, niezależnie od wieku czy płci

  • Maksymalne bezpieczeństwo – produkt certyfikowany, rekomendowany przez specjalistów

  • Śnieżnobiały uśmiech już po kilku tygodniach kuracji wybielającej 

 

Nowy zestaw marki Crest z niebieskim światłem LED wybiela żeby prawie dwa razy mocniej, aniżeli standardowa usługa oferowana nam w gabinecie dentystycznym. Wysokojakościowy sprzęt doskonale współgra z paskami wybielającymi oferowanymi przez producenta. Użyte jednocześnie gwarantują maksymalnie biały uśmiech, w możliwie najszybszym czasie. Tak jak w przypadku większości produktów Crest, również tutaj zastosowano zaawansowaną technologię Advanced Seal – gwarantującą łatwe i szybkie nakładanie pasków, a także utrzymanie je w należytej pozycji.

 

Dla kogo przeznaczone jest zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

Prezentowany przez nas zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość produktu, wygodę użytkowania, a także długi czas utrzymywania się efektów. Produkt ten przypadnie do gustu każdemu, kto marzy o pięknych, białych zębach i zdrowych dziąsłach. To niezawodne rozwiązanie, które da satysfakcje wszystkim, którzy nie mają czasu na wielogodzinne, często nieskuteczne zabiegi dentystyczne. Zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit może być stosowany przez każdego, niezależnie od wieku.

 

Jak stosować zestaw wybielający Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit?

 

Stosownie całego zestawu wybielającego Crest 3D White Whitestrips With Light – Teeth Whitening Kit jest równie proste co stosowanie samych pasków Crest. Paski aplikujemy tak jak w każdym innym przypadku – dłuższy na górny łuk, zaś krótszy na dolny łuk zębowy. Całość równamy z linią dziąseł i dociskamy. Po umieszczeniu pasków aplikujemy nań światło z lampy. Urządzenie wyłącza się automatycznie. Czas zabiegu wybielającego wynosi 60 minut. Nie zaleca się mycia zębów zarówno przed jak i po jego wykonaniu.

Uwaga ostrzeżenie  !!!
Otrzymujemy zgłoszenia od osób które zakupiły produkty na stronach podszywających się pod markę Crest lub na polskich platformach handlowych typu alegro, otrzymali oni produkty podrobione, wyprodukowane w Chinach.  Proszę uważać, stosowanie takich zamienników może trwale uszkodzić Państwa zęby.

 

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.

 

 

CRESTLIGHT-1

Specyficzne kody