Lista produktów marki Crest

Crest zapewni ci olśniewająco białe zęby bez wysiłku! Unikatowe produkty do wybielania zębów marki Crest znalazły się wśród najbardziej lubianych metod domowego wybielania zębów na świecie! Amerykańska firma Crest działa w obszarze higieny jamy ustnej już od 1955 r. i od tego czasu wypracowała sobie opinię najbardziej niezawodnej marki w tej dziedzinie. Uzyskanie w domowym zaciszu tak pożądanego odcienia zębów, jakim jest biała perła, w końcu jest możliwe!

Jest 19 produktów.

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit
  • Wyprzedaż!

Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Zestaw zawiera 38 pasków wybielających plus jedną lampę.

389,99 zł

Oto kolejne innowacyjne rozwiązanie stworzone przez znakomitego producenta pasków wybielających – firmę Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysokojakościowy zestaw składający się z 38 niezawodnych pasków wybielających oraz wyspecjalizowanego urządzenia bazującego na unikatowym systemie niebieskiego promieniowania.

Paski Wybielające Crest – Skala bieli zębów

6,98 zł

Oto praktyczne udogodnienie dedykowane wszystkim zwolennikom produktów marki Crest. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, poszerzyliśmy naszą ofertę o praktyczną skalę bieli zębów. Wbrew pozorom, rozwiązanie to sprawdzi się w każdym domu. Dostępny w naszym asortymencie wzornik znacząco ułatwia wybielanie poprzez dobór odpowiedniego kolorytu uzębienia.

Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express

39,00 zł

Przedstawiamy Państwu ekspresowe wybielanie, czyli niezawodne paski wybielające 1 Hour Express. Produkt ten, w porównaniu do innych, daje maksymalnie widoczny, ekspresowy efekt. W porównaniu do innych rozwiązań marki Crest, rozwiązanie to trzymamy na zębach znacznie dłużej – całe 60 minut. Pełna kuracja nie trwa kilkanaście dni, a jedynie trzy doby. 

Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

104,98 zł

Paski wybielające marki Crest to „must have” każdego, kto marzy o pięknym uśmiechu i lśniących zębach. W porównaniu do innych rozwiązań tego typu, działanie prezentowanych przez nas produktów zostało potwierdzone przez wielu Klientów – nie tylko polskich, ale również zagranicznych.

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

119,98 zł

Oto kolejny niezawodny produkt marki Crest – wysokojakościowe paski wybielające Gentle Routine. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób o wrażliwych zębach oraz dziąsłach. Stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, zagwarantuje nam nienaganny uśmiech oraz lśniące zęby.

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Glamorous White

124,98 zł

Oto kolejna wysokojakościowa perełka marki Crest! Przedstawiamy Państwu Glamorous White – kompleksową kurację wybielającą zęby dla osób szczególnie wymagających. Prezentowane przez nas paski wybielające charakteryzują się nowoczesną, zaawansowaną technologicznie formułą.

 

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Professional effects

109,98 zł

Paski wybielające marki Crest – Proffesional Effects – to znane wszystkim rozwiązanie zwiększone o nową formułę No Slip Grip. Dostępna w naszym asortymencie kuracja gwarantuje biały, lśniący uśmiech już po 5-20 dniach. Produkt o tzn. średniej mocy gwarantuje niemal identyczne efekty co profesjonalne leczenie wybielające w gabinecie stomatologicznym – z tym, że bez wychodzenia z domu.

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Supreme Flexfit

137,98 zł

Wybielanie zębów jeszcze nigdy nie było tak proste i… przyjemne. Paski wybielające marki Crest to coś więcej niż zwykły produkt oczyszczający zęby. To wyspecjalizowana kuracja dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. Supreme Flexfit gwarantuje nam bielsze zęby i zdrowszy uśmiech już w kilka tygodni. Całość stworzona została z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie jakość i wygodę.

Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White

75,98 zł

Oto kolejne niezawodne rozwiązanie znanej i cenionej w świecie marki Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysoce skuteczne paski wybielające Noticeably White. Dostępny w naszym asortymencie produkt bez wątpienia sprosta każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Paski Crest charakteryzują się maksymalnym bezpieczeństwem.