Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White
 • Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White
 • Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White
 • Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White

Paski wybielające Crest Whitestrips Noticeably White

75,98 zł

Oto kolejne niezawodne rozwiązanie znanej i cenionej w świecie marki Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysoce skuteczne paski wybielające Noticeably White. Dostępny w naszym asortymencie produkt bez wątpienia sprosta każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Paski Crest charakteryzują się maksymalnym bezpieczeństwem. 

ilość pasków w zestawie
Ilość
Availability: Obecnie brak na stanie


 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.
 • Kupując 20 szt pasków wybielających otrzymujesz 10 saszetek po 2 paski.

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS NOTICEABLY WHITE

 

Oto kolejne niezawodne rozwiązanie znanej i cenionej w świecie marki Crest. Tym razem przedstawiamy Państwu wysoce skuteczne paski wybielające Noticeably White. Dostępny w naszym asortymencie produkt bez wątpienia sprosta każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy. Paski Crest charakteryzują się maksymalnym bezpieczeństwem. Rekomendowane przez specjalistów rozwiązanie umożliwi nam wybielenie zębów nawet o kilka odcieni i to bez wychodzenia z domu!

 

Wybielanie zębów paskami Crest 3D White Whitestrips Noticeably White

 

Paski wybielające z serii Noticeably White charakteryzują się niebywała wygodą aplikacji i wysoką skutecznością działania. Produkt ten stworzony został z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Całość cechuje się pewną swobodą wykorzystywania. Paski Crest mogą być bowiem stosowane w niemal każdym miejscu, niezależnie od pory – w domu, w pracy, podczas podróży służbowej, rano i wieczorem.

 

Dlaczego warto wybrać paski wybielające Crest White Whitestrips Noticeably White?

 

 • Możliwość wybielenia zębów nawet o kilkanaście odcieni bez wychodzenia z domu

 • Wysoka skuteczność potwierdzona przez Klientów z całego świata

 • Wyraźnie bielsze zęby już po pierwszej aplikacji pasków

 • Maksymalnie bezpieczny, innowacyjny składnik wybielający, powszechnie wykorzystywany przez dentystów

 • Prostota eksploatacji – możliwość wybielania nawet podczas codziennych czynności

 

Paski wybielające marki Crest stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy pragną mieć zdrowe, białe zęby i lśniący uśmiech. W porównaniu do produktów konkurencyjnych, prezentowane przez nas rozwiązanie charakteryzuje się wysoką skutecznością. Zastosowanie nowoczesnej, w pełni bezpiecznej formuły sprzyja wybielaniu zębów i to już w kilka tygodni. Substancja czynna zawarta w paskach wybielających marki Crest jest powszechnie wykorzystywana w gabinetach dentystycznych, w czasie zabiegów oczyszczających.

 

Dla kogo przeznaczone są paski wybielające zęby Crest White Whitestrips Noticeably White?

 

Paski Noticeably White to „must have” każdego, kto pragnie mieć białe zęby bez konieczności wychodzenia z domu. Wysokojakościowe paski marki Crest przypadną do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. produkt ten doskonale poradzi sobie z nieestetycznym osadem na zębach, powstałym na skutek codziennego spożywania używek czy posiłków. Noticeably White dedykowane są osobom, które oczekują szybkich, bezpiecznych i długotrwałych efektów w krótkim czasie.

 

Jak stosować paski wybielające od Crest Polska?

 

Stosowanie pasków wybielających marki Crest nie jest rzeczą trudną – wręcz przeciwnie. Odpowiednio zaaplikowany produkt szybko poradzi sobie z nieestetycznym nalotem na zębach. Noticeably White winny być stosowane raz dziennie, zależnie od naszych preferencji rano bądź wieczorem. Przed użyciem pasków nie zaleca się mycia zębów. Każda saszetka znajdująca się w opakowaniu zawiera dwa paski – dłuższy na górny łuk zębowy oraz krótszy na dolny łuk zębowy. Paski wybielające należy trzymać na zębach nie dłużej niż 30 minut. Po tym czasie zaleca się przepłukanie ust letnią wodą – bez użycia pasty.

 

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.

Specyficzne kody

upc
056100077794
EAN13
0037000871828