• Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine
  • Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine
  • Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

167,98 zł

Oto kolejny niezawodny produkt marki Crest – wysokojakościowe paski wybielające Gentle Routine. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób o wrażliwych zębach oraz dziąsłach. Stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, zagwarantuje nam nienaganny uśmiech oraz lśniące zęby.

ilość pasków w zestawie
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

  • Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.
  • Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski.

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS GENTLE ROUTINE

 

Oto kolejny niezawodny produkt marki Crest – wysokojakościowe paski wybielające Gentle Routine. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób o wrażliwych zębach oraz dziąsłach. Stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, zagwarantuje nam nienaganny uśmiech oraz lśniące zęby. Paski wybielające od firmy Crest to „must have” każdego, kto pragnie wybielić zęby bez wychodzenia z domu. Dostępny w naszym asortymencie produkt zawiera substancje stosowane na co dzień w gabinetach dentystycznych.

 

Wybielanie zębów paskami Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

 

Któż z nas nie marzył o pięknych, lśniących i białych zębach niczym z okładki magazynu modowego? Teraz wszystkie te pragnienia mogą się spełnić i to bez wychodzenia z domu. Paski wybielające Gentle Routine to wyspecjalizowany produkt dedykowany przede wszystkim osobom uskarżającym się na wrażliwe dziąsła oraz zęby. Starannie wyselekcjonowana formuła doskonale poradzi sobie z niemal każdym nieestetycznym nalotem – ze szczególnym uwzględnieniem zanieczyszczeń powstałych po kawie, papierosach oraz codziennych posiłkach.

 

Dlaczego warto wybrać paski wybielające Crest White Whitestrips Gentle Routine?

 

  • Sprawdzona, a co najważniejsze bezpieczna formuła

  • Efekty widoczne już po jednej – 30-minutowej – aplikacji

  • Potwierdzona skuteczność działania

  • Substancja czynna bezpieczna nawet dla wrażliwych zębów i dziąseł

  • Produkt prosty i łatwy w użyciu    

Paski wybielające marki Crest zostały stworzone przez najlepszych specjalistów. Produkt ten, a także zawarte w nim substancje czynne testowane były już niejednokrotnie przez dentystów z całego świata. Prezentowane przez nas rozwiązanie zyskało aprobatę Klientów w różnym wieku, niezależnie od płci. Całość bazuje na znanej, skutecznej technologii Advanced Seal zapobiegającej ześlizgiwaniu się pasków z łuków zębowych. Odpowiednio osadzony produkt gwarantuje równomierne wybielanie zębów na całej ich długości.

 

 Dla kogo przeznaczone są paski wybielające zęby Crest White Whitestrips Gentle Routine?

 

 

Dostępne w naszym asortymencie paski wybielające marki Crest przeznaczone są dla wszystkich Odbiorców, którzy marzą o białych, lśniących zębach. Wysokojakościowe rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób borykających się ze szczególną wrażliwością uzębienia oraz dziąseł. Niezawodny, w pełni bezpieczny produkt doskonale poradzi sobie z większością powstałych na zębach przebarwień – ze szczególnym uwzględnieniem osadu po papierosach, kawie oraz jedzeniu.

 

Jak stosować paski wybielające od Crest?

  

Stosowanie pasków wybielających jest proste i intuicyjne. Produkt należy wykorzystywać nie więcej niż raz dziennie – w zależności od naszych preferencji rano bądź wieczorem. Zarówno przed użyciem pasków jak i po ich zdjęciu nie należy myć zębów. Każda znajdująca się w opakowaniu saszetka zawiera dwa paski – po jednym na każdy łuk zębowy. Każdy pasek wybielający nakładamy stroną z żelem a przód zębów, na równi z linią dziąseł. Aby przyspieszyć działanie produktu należy go dodatkowo docisnąć zaraz po aplikacji. Wybielanie nie powinno trwać dłużej niż 30 minut. Po zdjęciu pasków usta należy przepłukać letnią wodą aby pozbyć się nadmiaru żelu.

  Uwaga ostrzeżenie  !!!

Otrzymujemy zgłoszenia od osób które zakupiły produkty na stronach podszywających się pod markę Crest lub na polskich platformach handlowych typu alegro, otrzymali oni produkty podrobione, wyprodukowane w Chinach.  Proszę uważać, stosowanie takich zamienników może trwale uszkodzić Państwa zęby.

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.GENTLE-14

Specyficzne kody

EAN13
0889714000434
UPC
889714000434