Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid
 • Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid
 • Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid
 • Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid
 • Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

109,98 zł

Paski wybielające marki Crest to „must have” każdego, kto marzy o pięknym uśmiechu i lśniących zębach. W porównaniu do innych rozwiązań tego typu, działanie prezentowanych przez nas produktów zostało potwierdzone przez wielu Klientów – nie tylko polskich, ale również zagranicznych.

ilość pasków w zestawie
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.
 • Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.

 

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS CLASSIC VIVID

   

 

Paski wybielające marki Crest to „must have” każdego, kto marzy o pięknym uśmiechu i lśniących zębach. W porównaniu do innych rozwiązań tego typu, działanie prezentowanych przez nas produktów zostało potwierdzone przez wielu Klientów – nie tylko polskich, ale również zagranicznych. Stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, bez wątpienia przypadną do gustu najbardziej wymagającym Odbiorcom. Classic Vivid to niezawodna kuracja wybielające charakteryzująca się maksymalną skutecznością.

     

Wybielanie zębów z paskami wybielającymi marki Crest

   

Jakość ma znaczenie! Paski wybielające marki Crest zostały stworzone tak, aby sprostać większości tradycyjnych przebarwień powstałych na zębach. Odpowiednio zaaplikowane, doskonale poradzą sobie z nalotem z kawy, papierosów, a także codziennego jedzenia. Efekty widoczne są już po użyciu pierwszego zestawu. Pełna kuracja – trwająca od 5 do 10 dni – zagwarantuje nam bajeczny, lśniący uśmiech. Model Crest Whitestrips Classic Vivid cechuje się średnią mocą. Produkt ten przeznaczony jest dla osób, które pragną wybielić swoje zęby o kilka odcieni.

 

Dlaczego warto wybrać paski wybielające Crest Whitestrips Classic Vivid?

                              

 • W pełni bezpieczna kuracja wybielająca zęby

 • Pełen rezultat już w 5-10 dni

 • Degradacja codziennych zanieczyszczeń powstałych głównie na skutek spożywania używek

 • Proste, łatwe i wygodne w użyciu

 • Skuteczność potwierdzona przez lekarzy oraz Klientów

                    

Paski Crest to coś więcej niż zwykła kuracja wybielająca. To praktyczne rozwiązanie umożliwiające poprawę wizerunku bez wychodzenia z domu. To, co wyróżnia prezentowane przez nas rozwiązanie na tle konkurencyjnych to przede wszystkim jego wysoka skuteczność. Crest Whitestrips Classic Vivid powstały w oparciu o zaawansowaną, stosowaną przez dentystów z całego świata, technologię Advanced Seal. Użycie pasków wybielających nie wymaga od nas żadnych umiejętności. Produkt doskonale utrzymuje się na zębach przez cały okres użytkowania. Wysokojakościowa substancja czynna nie powoduje natomiast żadnych skutków ubocznych.

  

Dla kogo przeznaczone są paski wybielające zęby Crest Whitestrips Classic Vivid?

 

Wyspecjalizowane paski marki Crest mogą być stosowane przez każdego, w zależności od jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które pragną spróbować wybielania poza gabinetem dentystycznym. Odpowiednio użyty doskonale poradzi sobie z niewielkimi bądź średnimi przebarwieniami. Paski marki Crest szybko i sprawnie zwalczają nieestetyczny osad na zębach, powstały na skutek nieodpowiedniej diety czy stosowania dużej ilości używek. Kawa, papierosy, czerwone wino – paski wybielające zęby mogą być stosowane w niemal każdej sytuacji.

 

Jak stosować paski wybielające zęby marki Crest?

 

Stosowanie pasków wybielających zęby Crest jest proste i przyjemne. Prezentowane przez nas rozwiązanie winno być wykorzystywane raz dziennie – zależnie od naszych potrzeb rano bądź wieczorem. Wbrew pozorom, przed użyciem produktu nie wolno myć zębów. Każda znajdująca się w opakowaniu saszetka kryje w sobie dwa paski: po jednym na każdy łuk zębowy. Krótsze rozwiązanie dedykowane jest dolnej części, zaś dłuższe górnej części szczęki. Paski wybielające nakładamy stroną z żelem na przód zębów. Osadzone na łuku należy odpowiednio docisnąć. Całość zdejmujemy po 30 minutach. Po sesji wybielania nie należy myć zębów – pozostałość żelu należy wypukać letnią wodą.

 

Uwaga ostrzeżenie  !!!
Otrzymujemy zgłoszenia od osób które zakupiły produkty na stronach podszywających się pod markę Crest lub na polskich platformach handlowych typu alegro, otrzymali oni produkty podrobione, wyprodukowane w Chinach.  Proszę uważać, stosowanie takich zamienników może trwale uszkodzić Państwa zęby.

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.VIVID-10

Specyficzne kody

EAN13
0889714000557
UPC
889714000557