Crest Whitestrips opinie użytkowników

W dzisiejszych czasach nie zawsze jesteśmy skłonni uwierzyć w to, co mówi sam producent. Nie dziwi, więc poszukiwanie opinii użytkowników. Z dumą możemy stwierdzić, że zarówno popularność, jak i opinie na temat pasków Crest, mówią same za siebie. Nasze paski wybielające są skuteczne i przyjazne cenowo. Co potwierdzają poniższe wypowiedzi.

Opinie internautów na temat pasków Crest

Pinki:

„Zęby miałam naprawdę żółte (nie żółtawe), ponieważ lata palenia, picia kawy, herbaty i wina zrobiły swoje. Dlatego podchodziłam do tych pasków sceptycznie, cudów nie oczekiwałam. Jestem jednak zaskoczona, bo zęby ładnie się wybieliły, są dużo jaśniejsze, a przebarwienia zniknęły.”

 

Camilla:

„Jest to najlepszy produkt do domowego wybielania zębów, a przetestowałam już wiele podobnych rzeczy, aby tylko móc zabłysnąć białym uśmiechem. Jedynym produktem, który naprawdę mi pomógł są paski, do których będę wracać, bo naprawdę działają. Mam nadzieję, że zawsze będą dostępne w sprzedaży. Bardzo łatwe w użyciu. Po otwarciu trzeba jednak dokładnie wymyć ręce, ponieważ zostawiają białe plamy na palcach, które oczywiście tak czy siak da się zmyć. Ja akurat odczuwałam wrażliwość zębów, ale nie było to wielce uciążliwe.”

 

Lara52:

„Ja mam chyba zęby z tytanu! Wszystkie dziewczęta narzekają na ból, nie mogą pić niczego, niczego jeść, nie mogą myć zębów... U mnie nic z tych rzeczy. Moje zęby wszystko przyjmują "na klatę" i nic ich nigdy ani razu nie zabolało po żadnych paskach. Po tych także.
Zęby wybielają się już po 1 pasku, choć wydaje mi się, że po ściągnięciu są bielsze niż dzień później, ale różnica jest bardzo zauważalna. Widzę to ja i wszyscy moi znajomi. Efekt utrzymuje się bardzo długo. Teraz wybielam zęby raz na pół roku jednym paskiem.
Polecam!”

 

Dorcia:

„Lubię stosować te paski, ponieważ wybielają i pomagają w utrzymaniu białych zębów. Mam dość wrażliwe zęby, jednak nie poczułam żadnego dyskomfortu stosując je. Zęby wybieliły się co najmniej o jeden odcień. Plusem jest również to, że paski nie zsuwają się z zębów podczas stosowania. Polecam do uzupełnienia kuracji używać pastę z tej firmy. Paski są naprawdę godne polecenia.”