Plus White, 5 minutowy system wybielający.
 • Plus White, 5 minutowy system wybielający.
 • Plus White, 5 minutowy system wybielający.

Plus White, 5 minutowy system wybielający.

138,00 zł

 • Zaawansowana technologia

 • Udowodniona siła rozjaśniająca, która wybiela i rozświetla

 • Nowa tubka z igłowym dzióbkiem dla precyzyjnej aplikacji

 • Wygodna nakładka na zęby

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Główny system wybielający w 5 minut Plus White zawiera wszystko czego potrzebujesz by rozpocząć wybielanie swych zębów już w 5 minut!

Teraz możesz skorzystać z tego przyjaznego dla szkliwa, kompletnego procesu z działaniem utleniającym nadtlenku wodoru, który systematycznie wybiela twe zęby. Wybielanie zaczyna się już przy pierwszym zastosowaniu a w ciągu dni zobaczysz zauważalnie bielsze i jaśniejsze zęby! • Zaawansowana technologia

 • Udowodniona siła rozjaśniająca, która wybiela i rozświetla

 • Nowa tubka z igłowym dzióbkiem dla precyzyjnej aplikacji

 • Wygodna nakładka na zęby

 • Nowa płukanka Stainguard® Post Rinse pozostawia zęby białymi i tą biel zatrzymuje. Pomoc w opóźnieniu ponownego powstania przebarwień na twoich zębach

 • Zauważysz widocznie bielsze i jaśniejsze zęby w ciągu dni!

 • Nasza premierowa tubka żelu wybielającego z igłowym dzióbkiem pozwala na precyzyjną aplikację naszego przyjaznego dla szkliwa rozjaśniającego składnika dla szybkiego i skutecznego wybielenia

 • Wygodna nasadka na zęby pasuje do kształtu twych ust co zapewnia dokładne pokrycie każdego zęba żelem wybielającym

 • Płukanka StainGuard® pozostawia zęby bielszymi i tą biel zachowuje. Nasza płukanka zawiera wyjątkową mieszaninę polimerów skutecznie walczących z przebarwieniami aby pomóc zachować wygląd bielszych, jaśniejszych zębów

PRZYGOTOWANIE: Wyszczotkuj zęby i wypłucz jamę ustną wodą. Wyciśnij małą ciągłą linię żelu Plus White Speed Whitening na obydwie strony nakładki na zęby i ostrożnie umieść ją w jamie ustnej. Ustaw nakładkę nad zębami i bardzo delikatnie zagryź. Dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów potrzebne jest bardzo małe ciśnienie. Dla równomiernego wybielenia pozostaw na 5 minut. W przypadku ciężko przebarwionych lub żółtych zębów utrzymuj 15-20 minut. Kiedy minie określony czas usuń nakładkę i wypłucz usta zimną wodą kilka razy, dokładnie spłukując wszelkie pozostałości żelu z ust i dziąseł. Nie połykaj żelu. Wypłucz dokładnie nakładkę w letniej wodzie i osusz. Po procesie wybielania umyj ręce wodą z mydłem. WAŻNE: Zetrzyj jakiekolwiek resztki żelu z dziąseł lub z każdego innego miejsca niż zęby. Nie używaj dłużej niż 14 dnie pod rząd.PŁUKANKA STAINGUARD :                                                                                  

Zmieszaj jedną część (przynajmniej łyżeczkę) skoncentrowanej płukanki Stainguard Post z dwiema częściami wody. Chlupać w ustach przez 15-20 sekund i wypluć. Dla najlepszych rezultatów, rozcieńczaj zgodnie z wymaganiami. Nie używaj samego koncentratu.Dla najlepszych efektów: Stosuj dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Proces wybielania rozpoczyna się wraz z pierwszą aplikacją. Po zakończeniu drugiego tygodnia, stosuj raz lub dwa razy w tygodniu lub tak często jak to konieczne by zachować osiągnięty odcień bieli.

Uwaga: Żel Plus White Speed Whitening przechowuj w chłodnym, suchym miejscu zdala od promieni słonecznych i nadmiernej temperatury.

Ważne: Jeśli żel Plus White Speed Whitening jest ciekłej lub wodnistej konsystencji, możliwe, że produkt był narażony na działanie nadmiernej temperatury lub innych warunków i nie będzie działał odpowiednio. Nie należy go używać jeśli produkt jest w takim stanie i należy powiadomić nas niezwłocznie w celu uzyskania całkowitego zwrotu kosztu.SKŁADNIKI:
Żel wybielający: woda (aqua), gliceryna, nadtlenek wodoru, karbomer, uwodorniony olej rycynowy peg-60, aromat, sacharynian sodu, cynian potasu, pirofosforan disodowy, kwas etidronowy, wodorotlenek amonu.
Płukanka Stainguard: Woda (aqua), gliceryna, pvp, poloxamer 407, sacharynian sodu, benzoesan sodu, uwodorniony olej rycynowy peg-40, aromat, kwas cytrynowy, blue 1.UWAGI I OSTRZEŻENIA:

Proszę przeczytać przed użyciem. Nie połykaj płukanki plus white stainguard ani żelu speed whitening. W razie przypadkowego spożycia zasięgnij profesjonalnej porady lub skontaktuj się natychmiast z centrum zatruć. Jeśli którykolwiek wejdzie w kontakt z oczami, natychmiast je wypłucz. Nie zaleca się używania przez dzieci poniżej 12 roku życia bez zgody dentysty. Nie używać podczas snu. Nie używać w przypadku chorób dziąseł, noszenia aparatu ortopedycznego, w przypadku recesji dziąseł lub bolących dziąseł, w przypadku dziur w zębach lub w przypadku alergii na którykolwiek składnik. W przypadku wątpliwości, skonsultuj się ze swoim dentystą. Przerwij stosowanie i skonsultuj się z dentystą jeśli zauważysz pieczenie, wrażliwość dziąseł, ust lub uszkodzenie tkanek. Nie wybiela osadów, koron czy licówek.

Specyficzne kody