Dr. Tung's, Smart Floss, naturalny aromat kardamonu, (30 m)
  • Dr. Tung's, Smart Floss, naturalny aromat kardamonu, (30 m)
  • Dr. Tung's, Smart Floss, naturalny aromat kardamonu, (30 m)
  • Dr. Tung's, Smart Floss, naturalny aromat kardamonu, (30 m)

Nić dentystyczna drTung’s Smart Floss – aromat kardamonu (20 m)

67,00 zł

Przekonaj się o wyjątkowości nici dentystycznej drTung’s Smart Floss! Innowacyjna budowa nici pozwala usunąć nawet do 55% więcej płytki nazębnej niż w przypadku używania zwykłych nici dentystycznych. Elastyczne włókno nici dentystycznej umożliwia doskonałe dotarcie nawet do ciasnych przestrzeni międzyzębowych. Nić dentystyczną można stosować także przy aparatach ortodontycznych.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Innowacyjna nić dentystyczna drTung’s Smart Floss

Badania kliniczne dowodzą, że nić dentystyczna Smart Floss marki drTung’s pozwala pozbyć się nawet do 55% więcej osadu nazębnego niż w przypadku klasycznych nici. Na czym polega wyjątkowość nici dentystycznej drTung’s? Elastyczna budowa nici sprawia, że włókna rozciągają się i rozszerzają, dopasowując się do przestrzeni międzyzębowych. Niezależnie czy masz szerokie czy wąskie szczeliny między zębami, czy nosisz aparat ortodontyczny – dzięki nici dentystycznej drTung’s skutecznie zadbasz o swoje zęby. Ta niezwykła nić dentystyczna jest też łagodna dla dziąseł. Odpowiednia miękkość włókien i elastyczność pozwala skutecznie czyścić zęby, bez ryzyka uszkodzenia czy zranienia dziąseł.

Dlaczego nić dentystyczna Smart Floss jest lepsza niż inne nici? Liczne testy i badania wykazały, że produkt drTung’s jest znacznie skuteczniejszy niż nici woskowane, a nawet nici z mechanizmem elektrycznym. Używając nici dentystycznej Smart Floss możesz dłużej cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Nić dentystyczna odznacza się przyjemnym, intensywnym i pobudzającym zapachem kardamonu. To dodatkowo wydłuża uczucie świeżego oddechu. Nić jest delikatnie woskowana, a do woskowania użyty został naturalny wosk pszczeli i roślinny (bez wosku petrochemicznego). Produkt nie zawiera glutenu, PTFE i BPA.

Ekologiczna nić dentystyczna

Równie ważne co Twoje zdrowie, jest zdrowie planety. Dlatego nić dentystyczna sprzedawana jest w biodegradowalnym pojemniczku, wykonanym z EcoPure. Znacznie szybko ulegnie on rozkładowi niż klasyczne pojemniki z tworzywa sztucznego.

Zalety nici dentystycznej o aromacie kardamonu:

  • Jakość potwierdzona klinicznie
  • Usuwa do 55% więcej płytki nazębnej
  • Comfort Soft
  • Włókna rozszerzają się, więc nić jest delikatniejsza, bardziej miękka
  • Więcej powierzchni dla lepszego czyszczenia
  • Idealne do aparatów ortodontycznych i szerokich przestrzeni
  • Naturalny wosk roślinny i pszczeli

Pojemnik wykonany z EcoPure

Specyficzne kody