Paski wybielające Crest – jak używać?

Uśmiech jest jednym z elementów, które są oceniane podczas pierwszego kontaktu. Nie bez powodu osoby uśmiechnięte są uważane za bardziej sympatyczne, radośniejsze i wzbudzające pozytywne odczucia. Nic, więc dziwnego, że niemal każdy marzy o pięknym uśmiechu. Jest on również bezpośrednio związany z prostymi, białymi zębami, które stały się modne za sprawą amerykańskich filmów, które promują tzw. Hollywood smile. Z tego powodu zabiegi dentystyczne jak laserowe wybielanie zębów czy specjalne nakładki wybielające stały się popularnym rozwiązaniem na wybielanie zębów. Z drugiej jednak strony zabiegi te są bardzo drogi i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Dla innych z kolei przeszkodą mogą nie być pieniądze a opór i stres towarzyszący każdej wizycie w gabinecie dentystycznym. Z tego powodu powstało kilka metod do samodzielnego wybielania zębów w domu.

Jak wybielić zęby samodzielnie?

Metod na wybielanie zębów w domu jest dużo. Jednym z bardziej skutecznych i sprawdzonych jest metoda wybielania zębów za pomocą pasków wybielających Crest. Crest to amerykańska marka pasków wybielających zęby, która cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych. Marka ta jest liderem w kategorii higieny jamy ustnej i wybielania zębów. Jest to marka wiodącej na rynku produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej firmy Procter&Gamble. Co do samego działania pasków wybielających Crest to jest ono bezpieczne, ponieważ paski zostały zaprojektowane tak, aby chronić szkliwo niemal jak u dentysty. Pierwsze efekty można zobaczyć już po kilku dniach, ale najważniejsze dla uzyskania optymalnego efektu jest systematyczne codzienne nakładanie na około 3o minut.

Dzięki temu zęby z każdym dniem będą stawać się bielsze. Oczywiście efekt wybielania zależy również w dużym stopniu od naturalnego koloru zębów. Na każdym z pasków została naniesiona cienka warstwa żelu, który wybiela zęby. Paski nakleja się bezpośrednio na zęby – oddzielnie na górny i na dolny łuk. Substancja aktywna zawarta w żelu usuwa przebarwienia i tak sprawia, że zęby są bielsze. Do tego by utrzymać białe zęby należy pamiętać o odpowiedniej codziennej higienie jamy ustnej – szczotkowaniu zębów min. 3 min 2 razy dziennie, należy też płukać jamę ustną płynem. Poza tym konieczna jest wizyta raz w roku u dentysty, aby skontrolować stan uzębienia, dziąseł czy innych ubytków. Te działania również wpłyną na jeszcze skuteczniejsze działanie pasków wybielających.

Gdzie kupić paski wybielające Crest?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą środków do wybielania zębów na paski-wybielające.pl. Znajdą u nas Państwo rozwiązania do wybielania zębów, którym zaufały już tysiące klientów. Mamy dostępną szeroką gamę produktów do samodzielnego wybielania zębów, a także zestawów, które pomogą w kompleksowy sposób podejść do tego tematu. Paski wybielające sprawią, że wybielanie zębów będzie łatwe i szybkie, ale należy pamiętać, aby wybierać tylko sprawdzone produkty. Poza tym na naszej stronie dostępna jest również oferta past wybielających i dzięki temu mogą Państwo kompleksowo zadbać o piękny uśmiech niczym z hollywoodzkiego filmu.