Paski wybielające Crest opinie

Paski wybielające Crest opinie o produkcie! Dowiedz się dlaczego warto zakupić ten produkt.

O pięknych i białych zębach marzy praktycznie każdy. Jednakże niestety przetworzona żywność i posiłki zawierające produkty barwiące sprawiają, że rezultat jest daleki od marzeń. Istnieją jednak skuteczne rozwiązania. Jednym z nich są nakładki Crest. W tym przypadku działanie jest porównywalne do profesjonalnych zabiegów w gabinetach stomatologicznych. Dzięki nim można naprawdę uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Potwierdzeniem tego są nie tylko zapewnienia producenta, ale przede wszystkim opinie użytkowników.

Czym dokładnie jest produkt Crest 3D white Professional?

Crest 3D Whitestrips to cienkie tasiemki pokryte specjalnym żelem. Przeznaczone są na górne i dolne zęby. Jedno opakowanie zawiera dwie nakładki. Preparat ma nadtlenek wodoru. Jest to substancja wykorzystywana w profesjonalnych gabinetach dentystycznych. Pomagają one szybko i skutecznie usunąć z powierzchni zębów przebarwienia powstałe na skutek nadmiernego spożywania pokarmów zawierających barwniki, a więc wina, buraków, kawy, herbaty i innych. Usuwają też osad nie tylko z powierzchni szkliwa, ale także mikroszczelin i uszkodzeń mechanicznych. Po kuracji trzeba pamiętać o białej diecie, czyli unikać jedzenia barwiącego. Dzięki temu efekt będzie trwalszy.

Dlaczego warto używać nakładek Crest 3D?

Plastry Crest Whitestrips są przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia. Nie musisz obawiać się podrażnienia szkliwa i dziąseł. Co więcej, formuła żelu uwzględnia substancję czynną, która stosowana jest przez profesjonalistów w gabinetach dentystycznych. Nakładki do zębów Crest Supreme są również bardzo łatwe w użyciu. Ponadto, z powodzeniem zastosujesz je podczas normalnych czynności. Wykonasz swoją pracę, a jednocześnie wybielisz zęby. Mała saszetka sprawi, że z łatwością zabierzesz je tam, gdzie chcesz. Kuracja z użyciem tych produktów przyczyni się do tego, że satysfakcjonujące efekty i dużo bielszy uśmiech uzyskasz w dosłownie kilka dni.

Jakie opinie mają paski wybielające firmy Crest?

Zapewnienia producenta to jedno, ale warto też poznać opinie użytkowników o nakładkach Crest 3D. Osoby, które je stosowały, doceniają przede wszystkim łatwość użycia. Nie bez znaczenia jest też szybkość działania. Niektóre osoby musiały poradzić sobie z problemem, jaki jest większa nadwrażliwość, ale nie było to tak wielką przeszkodą. Co więcej, ludzie wskazywali też na to, że rezultat utrzymuje się przez dość długi czas.

Mówią, że w tym przypadku nie jest potrzebny żaden dentysta. Nie trzeba wydawać zatem sporej gotówki z budżetu na profesjonalne zabiegi. Wśród zalet użytkownicy wymieniali też to, że z powodzeniem można zastosować je na górne, jak i dolne uzębienie. Paski wybielające Crest opinie dotyczą też tego, że produkt jest stabilny i nie zsuwa się z zębów w trakcie stosowania.

Po jakim czasie można spodziewać się efektów?

Na dobry efekt wybielenia wystarczy 7 dni. Jednakże pełne rezultaty widoczne są w tym przypadku już po 20 dniach. Nie mogą być stosowane przez osoby poniżej 18 roku życia i kobiety w ciąży.

Jak należy stosować nakładki wybielające marki Crest?

Supreme Flexfit zakłada się nie częściej niż raz dziennie na 30 minut. Przed użyciem nie jest wymagane mycie zębów. W każdym opakowaniu znajdziesz dwie nakładki. Dłuższa przeznaczona jest na górny łuk zębowy, z kolei krótsza na dolny. Stronę pokrytą żelem przykłada się do zębów i dociska. Bardzo dobrze przylegają one do uzębienia. Po odczekaniu określonego czasu zęby należy przepłukać ciepłą wodą.

Whitestrips Supreme Proffesional to bez wątpienia lider wśród produktów tego typu, które obecnie dostępne są na rynku. Wyróżniają się one ogromną skutecznością i to wszystko osiągniesz w zaciszu własnego domu. Podstawą preparatu jest sprawdzona, a co najważniejsze bezpieczna substancja czynna. Bardzo dobrze niwelują one nawet najbardziej uciążliwe przebarwienia. Są też stabilne i pozostają na swoim miejscu.

Ten produkt naprawdę działa, a potwierdzeniem są recenzje użytkowników z całego świata. Mogą być stosowane przez każdego, kto w szybki sposób pragnie pozbyć się nieestetycznego osadu. Mogą one wywołać pewną nadwrażliwość zębów, ale raczej nie jest ona zbyt dokuczliwa!