Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający
  • Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający

Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający

538,00 zł
Zestaw 5 dowolnych past
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Do wyboru 5 past:

Pasta do zębów Plus White dla osób pijących kawę, chłodny miętowy aromat, 3.5 uncji (100 g)

Pasta wybielająca zęby Plus White dla palących, orzeźwiający aromat mięty pieprzowej. (60 g)

Ekstra wybielająca z nadtlenkiem, pasta do zębów Plus White, czysta mięta, 2.0 uncji (60 g)

Żel Plus White ekstra wybielenie z kontrolą kamienia nazębnego, świeża mięta 3.5 uncji (100 g)

 

plus 5 minutowe wybielanie Plus White

Plus White, 5 Minute Premier Whitening System

Plus White, 5 minutowy główny system wybielający

Opis

Główny system wybielający w 5 minut Plus White zawiera wszystko czego potrzebujesz by rozpocząć wybielanie swych zębów już w 5 minut!

Teraz możesz skorzystać z tego przyjaznego dla szkliwa, kompletnego procesu z działaniem utleniającym nadtlenku wodoru, który systematycznie wybiela twe zęby. Wybielanie zaczyna się już przy pierwszym zastosowaniu a w ciągu dni zobaczysz zauważalnie bielsze i jaśniejsze zęby!

Nie zapomnij zakończyć z użyciem nowej płukanki Plus White StainGuard® Post Rinse, by zabezpieczyć biel i pomóc opóźnić powstawanie nowych przebarwień na twych zębach. Rozpocznij wybielanie dziś!

  • Zaawansowana technologia

  • Udowodniona siła rozjaśniająca, która wybiela i rozświetla

  • Nowa tubka z igłowym dzióbkiem dla precyzyjnej aplikacji

  • Wygodna nakładka na zęby

  • Nowa płukanka Stainguard® Post Rinse pozostawia zęby białymi i tą biel zatrzymuje. Pomoc w opóźnieniu ponownego powstania przebarwień na twoich zębach

  • Zauważysz widocznie bielsze i jaśniejsze zęby w ciągu dni!

Ten łatwy w użyciu system:

  • Nasza premierowa tubka żelu wybielającego z igłowym dzióbkiem pozwala na precyzyjną aplikację naszego przyjaznego dla szkliwa rozjaśniającego składnika dla szybkiego i skutecznego wybielenia

  • Wygodna nasadka na zęby pasuje do kształtu twych ust co zapewnia dokładne pokrycie każdego zęba żelem wybielającym

  • Płukanka StainGuard® pozostawia zęby bielszymi i tą biel zachowuje. Nasza płukanka zawiera wyjątkową mieszaninę polimerów skutecznie walczących z przebarwieniami aby pomóc zachować wygląd bielszych, jaśniejszych zębów

Wskazania

PRZYGOTOWANIE: Wyszczotkuj zęby i wypłucz jamę ustną wodą.

WYBIEL I WYPŁUCZ: Wyciśnij małą ciągłą linię żelu Plis White Speed Whitening na obydwie strony nakładki na zęby i ostrożnie umieść ją w jamie ustnej. Ustaw nakładkę nad zębami i bardzo delikatnie zagryź. Dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów potrzebne jest bardzo małe ciśnienie. Dla równomiernego wybielenia pozostaw na 5 minut. W przypadku ciężko przebarwionych lub żółtych zębów utrzymuj 15-20 minut. Kiedy minie określony czas usuń nakładkę i wypłucz usta zimną wodą kilka razy, dokładnie spłukując wszelkie pozostałości żelu z ust i dziąseł. Nie połykaj żelu. Wypłucz dokładnie nakładkę w letniej wodzie i osusz. Po procesie wybielania umyj ręce wodą z mydłem. WAŻNE: Zetrzyj jakiekolwiek resztki żelu z dziąseł lub z każdego innego miejsca niż zęby. Nie używaj dłużej niż 14 dnie pod rząd.

PŁUKANKA STAINGUARD POST: Zmieszaj jedną część (przynajmniej łyżeczkę) skoncentrowanej płukanki Stainguard Post z dwiema częściami wody. Chlupać w ustach przez 15-20 sekund i wypluć. Dla najlepszych rezultatów, rozcieńczaj zgodnie z wymaganiami. Nie używaj samego koncentratu.

Dla najlepszych efektów: Stosuj dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Proces wybielania rozpoczyna się wraz z pierwszą aplikacją. Po zakończeniu drugiego tygodnia, stosuj raz lub dwa razy w tygodniu lub tak często jak to konieczne by zachować osiągnięty odcień bieli.

Uwaga: Żel Plus White Speed Whitening przechowuj w chłodnym, suchym miejscu zdala od promieni słonecznych i nadmiernej temperatury.

Ważne: Jeśli żel Plus White Speed Whitening jest ciekłej lub wodnistej konsystencji, możliwe, że produkt był narażony na działanie nadmiernej temperatury lub innych warunków i nie będzie działał odpowiednio. Nie należy go używać jeśli produkt jest w takim stanie i należy powiadomić nas niezwłocznie w celu uzyskania całkowitego zwrotu kosztu.

SKŁADNIKI

Żel wybielający: woda (aqua), gliceryna, nadtlenek wodoru, karbomer, uwodorniony olej rycynowy peg-60, aromat, sacharynian sodu, cynian potasu, pirofosforan disodowy, kwas etidronowy, wodorotlenek amonu.

Płukanka Stainguard: Woda (aqua), gliceryna, pvp, poloxamer 407, sacharynian sodu, benzoesan sodu, uwodorniony olej rycynowy peg-40, aromat, kwas cytrynowy, blue 1.

UWAGI I OSTRZEŻENIA

Ostrzeżenia

Proszę przeczytać przed użyciem. Nie połykaj płukanki plus white stainguard ani żelu speed whitening. W razie przypadkowego spożycia zasięgnij profesjonalnej porady lub skontaktuj się natychmiast z centrum zatruć. Jeśli którykolwiek wejdzie w kontakt z oczami, natychmiast je wypłucz. Nie zaleca się używania przez dzieci poniżej 12 roku życia bez zgody dentysty. Nie używać podczas snu. Nie używać w przypadku chorób dziąseł, noszenia aparatu ortopedycznego, w przypadku recesji dziąseł lub bolących dziąseł, w przypadku dziur w zębach lub w przypadku alergii na którykolwiek składnik. W przypadku wątpliwości, skonsultuj się ze swoim dentystą. Przerwij stosowanie i skonsultuj się z dentystą jeśli zauważysz pieczenie, wrażliwość dziąseł, ust lub uszkodzenie tkanek. Nie wybiela osadów, koron czy licówek.Specyficzne kody