Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający
  • Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający

Zestaw 5 dowolnych past Plus White + Plus White, 5 minutowy system wybielający

488,00 zł
Zestaw 5 dowolnych past
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Do wyboru 5 past:

Pasta do zębów Plus White dla osób pijących kawę, chłodny miętowy aromat, 3.5 uncji (100 g)

Pasta wybielająca zęby Plus White dla palących, orzeźwiający aromat mięty pieprzowej. (60 g)

Ekstra wybielająca z nadtlenkiem, pasta do zębów Plus White, czysta mięta, 2.0 uncji (60 g)

Żel Plus White ekstra wybielenie z kontrolą kamienia nazębnego, świeża mięta 3.5 uncji (100 g)

 

plus 5 minutowe mini wybielanie Plus White

Zestaw 5 Minute Whitening (5 minutowego wybielania) zawiera wszystko czego potrzebujesz by rozpocząć wybielanie twych zębów już w 5 minut, w komfortowych warunkach twego własnego domu.

Zestaw Plus White 5 Minute Whitening wykorzystuje to samo utleniające działanie rozjaśniające co nadtlenek , którego dentyści używają do wybielania i rozjaśniania zębów, za ułamek kosztu. Ten rozjaśniający żel nie ściera twojego szkliwa i działa delikatnie odrywając plamy, eliminując zżółknięcia i radykalnie wybielając zęby. Wygodny zasobnik pasujący do ust obejmuje zarówno dolne jak i górne zęby, dla jednolitego i całkowitego rozjaśnienia.

Zestaw rozjaśniający Plus White 5 Minute Bleach Whitening zaczyna rozjaśniać twoje zęby w ciągu pierwszych 5 minut aplikacji, a zauważenie radykalnie jaśniejszych i bardziej białych zębów w ciągu dni – GWARANTOWANE! Zestaw 5 Minute Whitening Kit zawiera wszystko czego potrzebujesz by rozpocząć wybielanie swych zębów już w 5 minut, w komfortowych warunkach twego własnego domu.

Teraz możesz skorzystać z jedynego kompletnego procesu z utleniającym działaniem nadtlenku, który systematycznie wybiela twoje zęby. Wybielanie rozpoczyna się już od pierwszego zaaplikowania, a w ciągu kilku dni zauważysz widocznie bielsze i jaśniejsze zęby!

ŁATWY W UŻYCIU

Żel Plus White Whitening – zawiera składnik wybielający dla szybiego i skutecznego wybielania, które nie ściera twojego szkliwa

Wygodna amortyzująca nakładka na zęby Plus White – testowana przez dentystów, wielokrotnego użytku nakładka na zęby zapewnia całkowite pokrycie wybielającym żelem każdego zęba

1.75 uncji/50 g Żel oraz 1 Nakładka nazębna

Wskazania

Wyciśnij małą, ciągłą linię żelu Plus White Whitening na nasadkę nazębną i ostrożnie umieść ją w jamie ustnej. Ustaw nasadkę nad zębami i bardzo delikatnie zagryź. Bardzo mały docisk jest potrzebny dla osiągnięcia maksymalnego rezultatu. Przeznacz 5 minut na działanie wybielające by uzyskać efekt.

W przypadku bardzo przebarwionych zębów, zachowaj żel na zębach przez 15-20 minut. Usuń nadmiar żelu.

By wybielić jedynie górne zęby: Wypełnij tylko jedną stronę nasadki nazębnej dokładnie od jednego końca do drugiego.

By wybielić górne i dolne zęby: Wypełnij obydwie strony nasadki nazębnej dokładnie od jednego końca do drugiego (patrz ilustracja z boku opakowania).

Usuń nasadkę nazębną i wypłucz usta kilka razy letnią wodą dokładnie spłukując wszelkie pozostałości żelu z zębów i dziąseł. Nie połykaj żelu. Wypłucz dokładnie nakładkę nazębną w letniej wodzie i osusz.

Nie wybieli pokryć, koron lub licówek.

Dla najlepszych rezultatów: Używaj dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Proces wybielania rozpoczyna się od pierwszej aplikacji. Po drugim tygodniu, ogranicz stosowanie do jednej lub dwóch aplikacji na tydzień lub stosuj w razie potrzeby.

SKŁADNIKI

Woda (aqua), poloxamer 407, gliceryna, nadtlenek wodoru, salicylan metylu, sacharynian sodu, kwas fosforowy.

UWAGI I OSTRZEŻENIA

Ostrzeżenie

W razie przypadkowego połknięcia, skontaktuj się z lekarzem. Niniejszy zestaw (lub jakikolwiek jego składnik) nie powinien być stosowany przez dzieci poniżej dwunastego roku życia bez zgody dentysty. Nie używać w przypadku chorób dziąseł, podczas noszenia aparatów ortodontycznych, w przypadku ciężkiej recesji dziąseł lub w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości skonsultuj się ze swoim dentystą.

Uwaga: Żel Plus White Whitening przechowuj w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła słonecznego.

Specyficzne kody