Producenci artykułów do wybielania zębów

 • Biała Perła

  Biała Perła

  Domowe sposoby na wybielanie zębów

  Biała Perła to jeden z oferowanych produktów jeśli chodzi o domowe
  sposoby na wybielanie zębów. Prosta metoda użycia i krótki czas
  oczekiwania powoduje, że białe zęby są w zasięgu każdej osoby.
  Firma od lat zdobywała zaufanie klientów i nigdy go nie zawiodła,
  zapewniając satysfakcjonująco białe zęby już po kilku dniach
  stosowania jej produktów. Ta marka jest jednym z liderów na polskim
  rynku, jeśli chodzi o domowe sposoby na wybielanie zębów.

 • Crest

  Crest

  Crest zapewni ci olśniewająco białe zęby bez wysiłku! Unikatowe produkty do wybielania zębów marki Crest znalazły się wśród najbardziej lubianych metod domowego wybielania zębów na świecie! Amerykańska firma Crest działa w obszarze higieny jamy ustnej już od 1955 r. i od tego czasu wypracowała sobie opinię najbardziej niezawodnej marki w tej dziedzinie. Uzyskanie w domowym zaciszu tak pożądanego odcienia zębów, jakim jest biała perła, w końcu jest możliwe!

 • DenTek

  DenTek

  DenTek Oral Care, Inc. to amerykańska firma prywatna, która produkuje i sprzedaje produkty do pielęgnacji jamy ustnej

 • Dr. Tung's

  Dr. Tung's

  NATURALNY. INNOWACYJNE. BARDZIEJ EFEKTYWNY. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom naturalnych, bardziej skutecznych, najnowocześniejszych produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Dobre zdrowie jamy ustnej jest integralną częścią ogólnego stanu zdrowia. Łączymy nowoczesną i tradycyjną wiedzę, aby wytwarzać wysoce skuteczne produkty dla Ciebie i Twojej rodziny. Używamy tylko naturalnych składników i środków aromatyzujących i od dawna angażujemy się w materiały nadające się do recyklingu i biodegradacji.

 • G-U-M
 • Hello

  Hello

  Naszym celem jest uczynienie świata bardziej przyjaznym miejscem, zaczynając od twoich ust. Hello to nowy rodzaj naturalnie przyjaznej ™ pielęgnacji jamy ustnej, stworzony przez małą, niezależną załogę, która używa przemyślanych składników, tak pysznych, że spieszysz się do szczotkowania. 

 • My Magic Mud

  My Magic Mud

  My Magic Mud® zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości produktów do pielęgnacji ciała pochodzących z ziemi, podnosząc jednocześnie naszą społeczność dostawców, klientów i zespołu.

  Nasza założycielka i dyrektor generalny Jessica Arman wykorzystuje wyłącznie naturalne, najwyższej jakości składniki z linii produktów My Magic Mud. Jessica wiedziała, że ​​natura może zapewnić potężne korzyści z pielęgnacji jamy ustnej. Po latach badań i rozwoju Jessica zapewnia, że ​​każda tuba jest wzbogacona o proste i czyste składniki. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości składników - opracowanych z bezkompromisowym zaangażowaniem w naturalne zdrowie i wyprodukowanych zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi.

 • Now

  Now

  W 1948 roku przedsiębiorca i chemik Paul Richard, z raczkującym biznesem z dziedziny zdrowej żywności i suplementacji, kupił za 900$ Fearn Soya Foods - chicagowską firmę zajmującą się produkcją zbożowych i roślinnych wyrobów. 1968 r. Elwood Richard założył NOW Foods. Zdarzenie to było początkiem kolejnych dekad zapewniania wymagającym konsumentom zdrowych i naturalnych produktów idących w parze z jakością na najwyższym poziomie. NOW wyszło z założenia, że zdrowie nie jest tylko dla zamożnych - oferują witaminy, suplementy i kosmetyki dla każdego i na każdą kieszeń. Aktualnie NOW Foods jest jedną z lepiej sprzedających się marek produktów naturalnych. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej jakość, jest niejednokrotnym zwycięzcą w kategorii producentów żywności i szanowanym liderem w dziedzinie nauk o naturalnej suplementacji odżywczej. 

 • Oral-B

  Oral-B

  Oral-B to najbardziej popularna marka artykułów do higieny jamy ustnej.

 • Plus White

  Plus White

  Nasze produkty Plus White zawierają ten sam składnik wybielający, którego używa dentysta do profesjonalnego wybielania (za ułamek ceny). Wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla szkliwa.

 • The Dirt

  The Dirt

  Wielu z nas nie poświęca czasu, aby dobrze się traktować. Dawno, dawno temu my, ale mądrzy ludzie nie powiedzieli kiedyś, że „powinieneś traktować siebie jak kogoś, na kim naprawdę ci zależy”, całkiem dobra rada, jeśli o to poprosisz. Dlatego postanowiliśmy zmienić naszą codzienną rutynę. Porzuciliśmy wszystkie nasze toksyczne produkty do higieny osobistej i rozpoczęliśmy naturalną rutynową pielęgnację jamy ustnej: szczotkowanie proszkiem do zębów, nić dentystyczna jedwabiem, skrobanie języka i wyciąganie oleju.
  Udało się, nasi dentyści byli oszołomieni naszym doskonałym zdrowiem jamy ustnej i zainspirowali firmę ... Urodził się Dirt.
  Tworzymy produkty, które są naturalne, dobrze zaprojektowane, skuteczne i co najważniejsze pyszne!