Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express
 • Paski wybielające3D White Whitestrips 1 Hour Express

Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express

178,00 zł

Przedstawiamy Państwu ekspresowe wybielanie, czyli niezawodne paski wybielające 1 Hour Express. Produkt ten, w porównaniu do innych, daje maksymalnie widoczny, ekspresowy efekt. W porównaniu do innych rozwiązań marki Crest, rozwiązanie to trzymamy na zębach znacznie dłużej – całe 60 minut. Pełna kuracja nie trwa kilkanaście dni, a jedynie trzy doby. 

ilość pasków w zestawie
Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

 • Kupując 2 szt pasków wybielających otrzymujesz 1 saszetkę po 2 paski.
 • Kupując 10 szt pasków wybielających otrzymujesz 5 saszetek po 2 paski.
 • Kupując 14 szt pasków wybielających otrzymujesz 7 saszetek po 2 paski. 

 

PASKI WYBIELAJĄCE CREST 3D WHITE WHITESTRIPS 1 HOUR EXPRESS

 

Przedstawiamy Państwu ekspresowe wybielanie, czyli niezawodne paski wybielające 1 Hour Express. Produkt ten, w porównaniu do innych, daje maksymalnie widoczny, ekspresowy efekt. W porównaniu do innych rozwiązań marki Crest, rozwiązanie to trzymamy na zębach znacznie dłużej – całe 60 minut. Pełna kuracja nie trwa kilkanaście dni, a jedynie trzy doby. Od pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu dzielą nas raptem 72 godziny.

 

Wybielanie zębów paskami Crest 3D White Whitestrips 1 Hour Express

 

Oto „must have” każdego kto marzy o zdrowych, lśniących i białych zębach „na już”. Z paskami Crest możemy liczyć na śnieżnobiały uśmiech już po trzech dniach. Dostępny w naszym asortymencie produkt jest w pełni bezpieczni nie tylko dla zębów i dziąseł ale i dla całego organizmu. Całość stworzona została na bazie innowacyjnej, zaawansowanej technologicznie formuły. Odpowiednio wykorzystane paski wybielające 1 Hour Express pomogą nam szybko i sprawnie osiągnąć nasz cel.

 

Dlaczego warto wybrać paski wybielające Crest White Whitestrips Supreme 1 Hour Express?

 

 • Zdrowy, śnieżnobiały uśmiech na wyciągnięcie ręki

 • Bezpieczna, sprawdzona formuła gwarantująca spektakularne efekty

 • Możliwość szybkiego wybielenia zębów – nawet w trzy dni

 • Najefektywniejsze z dostępnych na rynku rozwiązań o potwierdzonej skuteczności

 • Proste, wygodne w użyciu rozwiązanie dostępne dla każdego

 

 

Z paskami Crest możesz osiągnąć śnieżnobiały uśmiech w trzy dni i to bez wychodzenia z domu. Prezentowane przez nas rozwiązanie stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i często nieefektywnych zabiegów stomatologicznych. Produkt jest w pełni bezpieczny, przeznaczony do użytku przez każdego, kto pragnie zniwelować nieestetyczny osad na zębach powstały w czasie picia wina czy palenia papierosów. Paski 1 Hour Express poradzą sobie z niemal każdymi standardowymi zanieczyszczeniami.

 

Dla kogo przeznaczone są paski wybielające zęby Crest White Whitestrips 1 Hour Express?

 

1 Hour Express marki Crest to paski wybielające dedykowane tym, którzy nie lubią czekać. Ten wyjątkowy, maksymalnie skuteczny produkt przypadnie do gustu każdemu, kto pragnie szybko i sprawnie polepszyć wygląd swoich zębów. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się czas – przed ważną prezentacją, randką z ukochaną osobą, spotkaniem biznesowym. Po dostępne w naszym asortymencie paski może sięgnąć każdy, niezależnie od wieku czy płci.

 

Jak stosować paski wybielające 1 Hour Express marki Crest?

 

Stosowanie pasków wybielających marki Crest jest proste i przyjemne. 1 Hour Express należy używać raz dziennie, o dowolnej, preferowanej przez nas porze. Zarówno przed użyciem jak i po użyciu pasków nie należy myć zębów. Każda znajdująca się w opakowaniu saszetka zawiera dwa paski. Dłuższy aplikujemy na górny łuk zębowy, krótszy natomiast na dolny. Nadmienić należy, iż paski nakładamy stroną z żelem na przód zębów, dodatkowo równając je z linią dziąseł i lekko przyciskając. Ten model pasków trzymamy na zębach 60 minut. Po upływie tego czasu usta należy przepłukać letnią wodą.

 

UWAGA! Zabrania się stosowania pasków wybielających marki Crest przez kobiety w ciąży oraz osoby poniżej 18 roku życia.

 

Specyficzne kody

EAN13
0889714000441
UPC
889714000441