Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.
search
  • Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.
  • Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.
  • Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.
  • Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.
  • Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.

Crest 3D White Teeth Whitening Pen, pisak do wybielania zębów 4ml.

77 opinii


W magazynie

Wysyłka 3-4 dni robocze


Brak czasu na pielęgnowanie uśmiechu? Poznaj sekret Crest 3DWhite Whitening Pen! Dzięki swojemu precyzyjnemu aplikatorowi, jest nie tylko wygodny w użyciu, ale także idealny do zabiegów wybielania w podróży. Bezpieczny dla szkliwa, można go stosować codziennie. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, aplikuj dwa razy dziennie przez 14 dni. Dzięki swojemu wyjątkowemu składnikowi wybielającemu, usuwa powierzchniowe przebarwienia tak skutecznie jak produkty stosowane przez profesjonalnych dentystów. Niech będzie twoim towarzyszem - zawsze pod ręką w torebce, łazience lub zestawie podróżnym, gotowy do wybielania zębów w drodze!

Pomaga usuwać powierzchniowe przebarwienia
Łatwy w użyciu, nakładasz i wychodzisz
Ten sam składnik wybielający, który używają dentyści
Bezpieczny dla szkliwa i skuteczny.

148,98 zł

25x skuteczniejszy niż wybielające pasty

Bezpieczny dla szkliwa i zębów

Profesjonalny efekt za ułamek ceny

Zadowoleni klienci

Sprawdź ich opinie

Jak stosować :

Usuń nakrętkę i przekręć dolną część długopisu w prawo, aż żel pojawi się na pędzelku (może to wymagać kilku przekręceń przy pierwszym użyciu). Przekręć dolną część długopisu o 1 pełny obrót, aby symbole trójkąta się zrównały i pojawiła się mała kropla. Uśmiechnij się i nałóż cienką warstwę żelu na każdy ząb, omijając dziąsła. Zamknij nakrętkę. Poczekaj 60 sekund przed zamknięciem ust. Unikaj jedzenia i picia przez 1 godzinę po zastosowaniu. Stosuj 2 razy dziennie przez co najmniej 14 dni.

Ważne informacje dotyczące użytkowania :

Trzymaj z dala od dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia. Unikaj kontaktu z oczami. Jeśli żel dostanie się do oczu, dokładnie spłucz je wodą. Kontakt żelu ze skórą lub dziąsłami może powodować tymczasowe podrażnienie skóry i/lub wybielanie. Po zastosowaniu umyj ręce mydłem i wodą. W przypadku wszystkich produktów wybielających może wystąpić nadwrażliwość zębów i/lub dyskomfort dziąseł. Te efekty są zazwyczaj łagodne. Są one tymczasowe i nie szkodliwe.Jak działa Crest 3D White Whitening Pen do Zębów?

Crest 3D White Whitening Pen zawiera żel z nadtlenkiem, który pomaga rozkładać powierzchniowe przebarwienia, aby były mniej widoczne. Ważne jest, aby po zastosowaniu przez 60 sekund utrzymać usta/zęby odsłonięte, aby uzyskać najlepsze rezultaty.


A co z nadwrażliwością zębów i dyskomfortem dziąseł?

Ze wszystkimi produktami wybielającymi istnieje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów i/lub dyskomfortu dziąseł. Te efekty są zazwyczaj łagodne. Są one tymczasowe i nie szkodliwe. Jeśli wystąpią znaczące dolegliwości związane z nadwrażliwością zębów lub dyskomfortem dziąseł, spróbuj przerwać stosowanie na 2-3 dni, a następnie wznowić. Jeśli problem utrzymuje się, przerwij stosowanie.

Jak ustalić ilość żelu do wydania i nałożenia?

Crest 3D White Whitening Pen do Zębów ma wskaźnik dawkowania, który pomaga w wydaniu odpowiedniej ilości. Aby go użyć, wyrównaj symbole trójkąta na tylnej części długopisu. Przekręć dolną część długopisu w prawo, aż symbole się ponownie zrównają ("1 pełny obrót"). Nałóż wydawaną ilość żelu na zęby cienką warstwą.Czy Crest 3D White Whitening Pen do Zębów jest bezpieczny dla mojego szkliwa?

Tak. Crest 3D White Whitening Pen do Zębów zawiera nadtlenek, ten sam składnik bezpieczny dla szkliwa, który stosują dentyści do wybielania zębów. Obszerne testy wykazały, że produkt jest bezpieczny, gdy stosuje się go zgodnie z instrukcjami.

Składniki: Woda, Gliceryna, Nadtlenek wodoru, Karbomer, Pirofosforan disodowy, Aromat, Sukraloza, Wodorotlenek sodu

PEN
12 Przedmioty

- Wszystkie przesyłki są starannie pakowane i wysyłane w ciągu 24 godzin. 

- Czas oczekiwania na przesyłkę 2-3 dni robocze.

- Darmowy zwrot. Nasza firma pokrywa koszty zwrotu. 

- Koszty wysyłki podawane są podczas składania zamówienia. 

- Wybór sposobu doręczenia zamówienia należy do Kupującego - można tego dokonać podczas ostatecznego składania zamówienia w sklepie.

Sklep realizuje te zamówienia, dla których wskazanym przez Klienta miejscem dostawy jest terytorium USA, Kanada, Polska, Czechy, Irlandia, Niemcy, Ukraina, UK, Wlochy. W przypadku zamówienia z dostawą poza wymienione terytorium prosimy Klienta o kontakt w celu ustalenia opłat za przesyłkę jesli nie jest widoczna w trakcie dokonywania zakupu.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają podróbki pasków Crest- zapraszamy na naszego FB :

https://www.facebook.com/paskicrestpl/

Sprawdź nasze pozytywne komentarze na Ceneo.pl mamy ich prawie 600 :

https://www.ceneo.pl/sklepy/paski-wybielajace.pl/

Obsługa Klienta

www.Paski-Wybielajace.pl

Zobacz także

Proste w użyciu

Wystarczą tylko trzy kroki

Odklej

1. Przed nałożeniem pasków umyj zęby wodą, a następnie delikatnie je osusz.

Aplikuj

2. Aplikuj paski na zęby. W międzyczasie możesz pić wodę i rozmawiać.

Uśmiech

3. Po określonym czasie usuń paski, i ciesz się niesamowitym efektem!

Rezultaty dzięki paskom wybielającym

Jak stosować

Paski Wybielające Crest

Obejrzyj film instruktażowy: