Crest, Emulsja wybielająca zęby, Apply and Go!

198,98 zł

Crest Whitening Emulsions Apply & Go - Emulsja wybielająca zęby - łatwa w użyciu !

Nigdy nie widziałeś takiego wybielania zębów! Całkowicie nowe Crest Whitening Emulsions to przełomowa formuła wysoce aktywne kropelki nadtlenku, zawieszone na wodoodpornej podstawie, wybielają zęby praktycznie bez nadwrażliwości.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Crest Whitening Emulsions On-the-Go

Super Wybielająca Emulsja + wbudowany aplikator. Bez spłukiwania.

                                                                                                   

Najważniejsze:

 
 
  • Otrzymasz 1 tubkę 10g Crest Whitening Emulsions
  • Pierwszy w historii nawilżający zabieg wybielający, ktory zawiera 5 razy więcej aktywnych kropelek nadtlenku w nawilżającej bazie.
  • Szybciej, lepiej, bez nadwrażliwości.
  • Szybko się wchłania, nie wymaga spłukiwania ani szorowania.
  • Idealne w podróży, Crest Whitening Emulsions są wystarczająco małe, aby włożyć je do kosmetyczki, torebki lub kieszeni.
  • Po prostu aplikuj i ruszaj!

Opis:

Nigdy nie widziałeś takiego wybielania zębów! Całkowicie nowe Crest Whitening Emulsions to przełomowa formuła wysoce aktywne kropelki nadtlenku, zawieszone na wodoodpornej podstawie, wybielają zęby praktycznie bez nadwrażliwości. Oznacza to, że natychmiast zaczyna działać i utrzymuje się na zębach 10 razy dłużej, bez konieczności spłukiwania lub szczotkowania. Ta wygodna, kieszonkowa tubka z wbudowanym aplikatorem doskonale nadaje się do wybielania zębów przez cały dzień. Wystarczy nałożyć na zęby i gotowe! Crest Whitening Emulsions to najlepszy sposób na wybielenie zębów. Usuwa przebarwienia, zapobiega powstawaniu nowych i pozostawia zęby bielsze.
                     
                  
        

 Jak stosować:

  • Dobrze wyciśnij tubkę, aby emulsja wybielająca zęby dostała się do wbudowanego aplikatora.
  • Nałóż produkt bezpośrednio i obficie, upewniając się, że pokrył wszystkie powierzchnie zębów. Zachęcamy do nakładania tylu warstw, ile potrzeba, aby w pełni pokryć wszystkie zęby, które chcesz wybielić!
  • Teraz możesz odsłonić swój bielszy uśmiech. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy nie jeść ani pić przez 30 minut po nałożeniu emulsji.

Wskazówki, jak uzyskać najlepsze wyniki z Crest Whitening Emulsions:

 
 
Produkt ten jest bezpieczny dla szkliwa i można go stosować do 4 razy dziennie dla jeszcze lepszych efektów wybielania.
Aby uzyskać wyraźnie bielsze zęby, kontynuuj aplikowanie na 14 zabiegów.
Jeśli poczujesz wilgoć w ustach, jest to całkiem normalne. Aby ułatwić aplikację, przed aplikacją możesz osuszyć zęby ręcznikiem papierowym.
Przed odłożeniem tubki delikatnie wyczyść końcówkę wbudowanego aplikatora chusteczką, ręcznikiem papierowym aby była gotowa do użycia przy następnym wybielaniu zębów. Upewnij się, że zatyczka na tubce jest szczelnie zamknięta.

CREST-EMU-10G

Specyficzne kody