Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance z nadtlenekiem wodoru, pasta do zębów wybielająca z fluorem 85g

98,00 zł

Wybielająca pasta do zębów Crest 3D White Brilliance zawiera najwyższy poziom nadtlenku wodoru w paście do zębów. Nadtlenek wodoru pomaga wybielić się, dając zauważalnie bielszy uśmiech.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance z nadtlenekiem wodoru, pasta do zębów wybielająca z fluorem 85g

 

Rozjaśnij i wzmocnij swój uśmiech dzięki Crest 3D White Brilliance Toothpaste with Hydrogen Peroxide firmy Crest – amerykańskiej marki wybielającej nr 1*. Wybielająca pasta do zębów Crest 3D White Brilliance zawiera najwyższy poziom nadtlenku wodoru w paście do zębów. Nadtlenek wodoru pomaga wybielić się, dając zauważalnie bielszy uśmiech.

 

Crest 3D White Brilliance Whitening Toothpaste zawiera również fluor, który pomaga zapobiegać próchnicy, wzmacnia i jest bezpieczny dla szkliwa. Doświadcz zaawansowanego wybielania, które usuwa plamy i głęboko czyści codzienne przebarwienia powierzchniowe i pomaga chronić przed przyszłymi plamami.

 

Pokazanie światu bielszego, jaśniejszego i odświeżonego uśmiechu nigdy nie było prostsze. Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance Whitening o smaku świeżej mięty sprawi, że poczujesz się odświeżony, jest idealnym dodatkiem do pielęgnacji jamy ustnej i rutyny wybielania. Zdrowy uśmiech zaczyna się od odpowiedniej pasty do zębów.

 

 

- Smak świeżej mięty


- Zaawansowane wybielanie do usuwania plam i głębokiego czyszczenia


- Zawiera fluor do walki z próchnicą


- Nadtlenek wodoru (najwyższy poziom nadtlenku w paście do zębów)

                                                                                            

                                 

CREST-P-HYDRO

Specyficzne kody