Zalety pasków 

Paski Crest są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Zaawansowana technologicznie formuła nie podrażnia szkliwa oraz dziąseł, a także nie powoduje dyskomfortu w jamie ustnej. Substancja czynna zawarta w żelu stosowana jest przez profesjonalistów w gabinetach stomatologicznych.

Działanie pasków Crest porównywalne jest do najwyższej klasy zabiegów wybielających, przeprowadzanych w gabinetach stomatologicznych. Można śmiało stwierdzić, że produkt ten jest liderem w swojej branży.

Paski Crest są niezwykle praktyczne. Jako, że cechują się dużą łatwością użycia, możemy je stosować zarówno w domu, w pracy jak i na   wakacjach. Niewielkich rozmiarów opakowanie może być przewożone w torbie podręcznej.

Połączenie najnowszej technologii, starannie dobranych produktów, a także innowacyjnych dodatków sprawia, że paski Crest mogą być stosowane w czasie codziennych czynności – rozmowy, a nawet picia. Specjalny uchwyt zapobiega ich przesuwaniu, dzięki czemu zęby wybielane są równomiernie.

Domowe sposoby na wybielanie zębów jeszcze nigdy nie były tak skuteczne. Białe zęby można dzisiaj uzyskać w zaledwie kilka dni, nie narażając ich przy tym na uszkodzenia. Nie trzeba już wydawać mnóstwa pieniędzy na profesjonalne wybielanie w gabinetach stomatologicznych, nawet jeśli naszym celem jest osiągnięcie odcienia idealnego, jakim jest biała perła