Co zrobić, żeby nie wstydzić się swojego uśmiechu?

Autor:           Opinie , Porady    0 Komentarzy
Co zrobić, żeby nie wstydzić się swojego uśmiechu?

Trudno jest się nam uśmiechać, gdy nasze zęby są przebarwione, zepsute lub nawet ich brak. Choć Polacy zdają sobie sprawę, że piękny, zdrowy uśmiech wpływa na nasze samopoczucie oraz postrzeganie nas przez środowisko, to często odwlekamy istotne nawyki, które mogą poprawić nasz uśmiech.

Nawyki higieniczne

Okazuje się, że nasze nawyki związane z higieną jamy ustnej, pozostawiają wiele do życzenia. To jednak nie powód, by obnosić się ponurą miną i rezygnować z codziennego uśmiechu. Ty również możesz mieć piękne, olśniewające zęby! Aby cieszyć się zdrowym uśmiechem, należy uzbroić się w cierpliwość, zainwestować czas oraz nieco naruszyć swoje oszczędności. Od dziecka uzmysławia się nam, jak ważne jest dbanie o zęby. Okazuje się jednak, że zalecane trzy minuty na mycie zębów, poświęca jedynie co czwarty Polak. Z kolei „agresywne" mycie zębów, może wpływać negatywnie na nasze zęby, poprzez odsłonięcie korzenia zęba. Szczególnie zalecana jest regularna fluoryzacja zębów.

Regularność to podstawa!

Również regularne wizyty u stomatologa to podstawa - chore zęby mogą wywoływać brzydki zapach oraz powodować liczne infekcje jamy ustnej. Dentysta doradzi Ci, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej. Bardzo często zdarza się, że za głównych winowajców, uznajemy przebarwione zęby. Istnieje obecnie wiele sposobów, które wpływają na odpowiednią kolorystkę zębów, jednak należy uważnie je dobierać, ponieważ nie wszystkie z nich są bezpieczne dla naszej jamy ustnej. Jeśli potrzebujesz szybko i bezpiecznie poprawić kolorystkę swoich zębów to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, będą PASKI WYBIELAJĄCE. Jest to bardzo dobry sposób, na pozbycie się kompleksów związanych z przebarwieniami na szkliwie.

Poprawa kolorystyki uśmiechu

PASKI WYBIELAJĄCE to bardzo prosta, tania oraz bezpieczna metoda wybielania. Pozwalają one przede wszystkim, na poprawę kolorystyki naszego uśmiechu. Obecnie popularne są PASKI CREST, które są w stanie usunąć przebarwienia, które powstawały przez wiele lat. Zapewniają one komfort fizyczny, jak i psychiczny. Ponadto PASKI CREST to najtańsze oraz najszybsze rozwiązanie na przebarwienia szkliwa. Jest to w pełni bezbolesna metoda. Powyższe aspekty oraz systematyczność sprawią, że nie będziemy musieli wstydzić się naszego uśmiechu. Zdrowie naszych zębów zależy od nas samych! Zaprojektuj swój uśmiech, dzięki dbaniu o odpowiednią higienę. 1. Zęby są często powodem wielu kompleksów, zarówno u osób dorosłych, jak i u młodzieży. 2. Najczęściej brak wiedzy z zakresu higieny jamy ustnej, wpływa na nasze kompleksy. 3. Jedną z najtrwalszych oraz najskuteczniejszych metod wybielania zębów są PASKI WYBIELAJĄCE. 4. PASKI CREST sprawiają, że nasze zęby wyglądają estetycznie oraz całkowicie naturalnie.

Podziel się: