Najskuteczniejsze paski wybielające zęby - Crest Supreme

Autor:          0 Komentarzy
Najskuteczniejsze paski wybielające zęby - Crest Supreme

Estetyka uśmiechu to bardzo ważna rzecz. Zależy nam na tym, by mieć proste, zdrowe zęby, ale również na tym, by były śnieżnobiałe, a uśmiech promienny. Białe zęby wyraźnie odmładzają twarz, dodają nam atrakcyjności, czujemy się z nimi bardziej przebojowi i pewni siebie, a inni odbierają nas jako bardziej sympatycznych i godnych zaufania. Dobrym sposobem na wybielenie zębów w domu jest używanie pasków wybielających. Paski Crest Supreme należą do tych najbardziej lubianych i bardzo efektywnie działających.

Od czego zależy barwa zębów?

Śnieżnobiałe zęby jawią nam się jako te najatrakcyjniejsze i najzdrowsze, jednak naturalnie ząb nigdy nie będzie tak śnieżnobiały. Najbielsze zęby mamy wtedy, gdy jesteśmy dziećmi - to zęby mleczne, które faktycznie potrafią być bardzo jasne. Ogólnie jednak naturalna barwa ludzkich zębów to barwa perłowa lub zbliżona do koloru kości słoniowej. Na naturalny kolor naszych zębów mają wpływ nasze jednostkowe czynniki, jak np. nawyki żywieniowe czy palenie papierosów, ale także rasa, do której należymy.

Barwę zębów determinuje to jaki kolor ma zębina oraz jakiej grubości jest otaczające ją szkliwo. W największym stopniu nasze zęby posiadają odcień jaki warunkuje genetyka oraz biologia. Ale zęby człowieka są także podatne na nasze nawyki, np. dietetyczne i mogą się odbarwiać chociażby na skutek działania chromogenów zawartych w niektórych produktach żywnościowych. Jeśli więc często sięgasz po mocną herbatę, pijesz kawę czy czerwone wino lub jesz buraki, Twoje zęby sukcesywnie będą się przebarwiać. Zęby żółkną nam także wraz z wiekiem oraz na skutek palenia papierosów i działania zawartych w nich substancji smolistych. Na kolor zębów mają także wpływ niektóre leki - zwłaszcza leki przeciwhistaminowe oraz antybiotyki z grupy tetracyklin. 

Dla prawdziwie białych zębów - Crest Supreme

Niezależnie jednak od tego jakie mamy uwarunkowania genetyczne, biologiczne, jakie leki przyjmujemy ani jakie mamy nawyki żywieniowe, możemy sprawić, by nasze zęby stały się bielsze nawet o kilka tonów. Zadbać o biały i promienny uśmiech można w zaciszu własnego domu, bez konieczności drogich wizyt u stomatologa. Wystarczy poddać się kuracji wybielającej paskami wybielającymi Crest. Nasi klienci chwalą sobie zwłaszcza paski wybielające Crest Supreme, które działają bardzo efektywnie i zapewniają biały uśmiech na wiele miesięcy. 

Paski Crest Supreme są obecnie jednymi z najmocniejszych na rynku pasków wybielających, dedykowanymi osobom o wysokich wymaganiach co do tego typu produktów i ich działania. Jak wszystkie paski Crest, są one niezawodne, wysokojakościowe i pozwalają wybielić zęby nawet o kilka tonów. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Paski Crest Supreme dedykowane są tym, którzy borykają się nawet z silnymi przebarwieniami na zębach i skutecznie potrzebują się ich pozbyć. Pamiętaj jednak, że przed użyciem pasków wybielających trzeba wyleczyć wszelkie ubytki zębowe. Przeciwwskazaniem do stosowania pasków jest również nadwrażliwość zębów. W każdym innym przypadku ciesz się skutecznym wybielaniem i zębami zadbanymi o jakich zawsze marzyłeś.

Podziel się: