Najskuteczniejsze paski do wybielania zębów

Autor:          0 Komentarzy
Najskuteczniejsze paski do wybielania zębów

Mówi się, że stosowanie pasków wybielających to najprostszy sposób na białe zęby. To prawda, stosowanie pasków wybielających to ekonomiczna metoda, którą dodatkowo możesz stosować w zaciszu własnej łazienki, bez większych kosztów i bez konieczności wizyt w gabinecie dentystycznym. Dlaczego jeszcze warto używać z tej formy wybielania zębów i jakie paski są najskuteczniejsze?

Jak wybielać zęby?

Całkowicie śnieżnobiałe uśmiechy istnieją jedynie na billboardach, a najbardziej białe zęby to...mleczaki. Tak, to dwa fakty. Jednakże możesz postarać się, by Twoje zęby były bielsze niż są obecnie - i to z powodzeniem. Ale na moment zastanówmy się nad tym od czego zależy kolor zębów człowieka. Otóż wpływ na barwę zębów mają tkanki zęba - zębina oraz szkliwo. Ich kolorystyka zależna jest w dużej mierze od genów, od wieku, a nawet od rasy. Wpływ na kolor zębów mają także w bardzo dużej mierze nasze codzienne nawyki, a więc to, czy pijesz duże ilości mocnej herbaty lub kawy, wino, soki, czy palisz papierosy, a nawet czy przyjmujesz dane leki. Kolorystyka zębów jest także zależna od chorób - zęby mogą szarzeć zwłaszcza w przypadku zaburzeń hormonalnych lub sinieć w przypadku wystąpienia chorób krwi. 

Jak więc sprawić, by zęby były bielsze? Metod jest kilka. Można zapisać się na zabiegi wybielania zębów do dentysty, można też używać past lub/i pasków wybielających. Te dwie ostatnie opcje są oczywiście tańsze, a jednocześnie są skuteczne. Pierwszą zasadą jest, zanim weźmiesz się za wybielanie zębów, by dokładnie wyleczyć zęby. Niedopuszczalnym jest stosowanie jakichkolwiek metod wybielających na zębach dotkniętych próchnicą, a nawet pokrytych kamieniem nazębnym.

Paski wybielające to nic innego jak transparentne paseczki nasączone substancją wybielającą, które należy przykleić na dolny i górny łuk zębowy. Substancja wybielająca rozpuszcza osady znajdujące się na szkliwie, rozjaśniając tym samym zęby nawet o kilka tonów. Paski należy stosować regularnie, a pozytywne efekty utrzymają się nawet do 6 miesięcy lub dłużej. 

Paski wybielające Crest - postaw na jakość i super efekt

Jednymi z najbardziej polecanych i bezpiecznych pasków wybielających są paski marki Crest. Marka oferuje nam wiele wariantów pasków wybielających, które można dowolnie dobrać pod kątem indywidualnych wymagań. Wszystkie paski są oddzielnie zapakowane, elastyczne, a ich codziennie używanie jest proste, przyjemne, a co najważniejsze - przynosi szybkie i trwałe efekty. Jednorazowa kuracja trwa 14 dni, w czasie których paski należy stosować na zęby raz dziennie - rano lub wieczorem.

Najpopularniejszym produktem marki Crest jest zdecydowanie Crest Whitestrips Supreme Profesional. Wielu użytkowników tego produktu uważa, mając porównanie z innymi produktami, iż są to paski najefektywniej działające i najmocniejsze. Mamy także produkt, który dedykowany jest osobom z wrażliwymi zębami i dziąsłami, a mianowicie Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine. A może skarżysz się, że niektóre paski niezbyt dobrze przylegają do zębów w czasie używania? Dla Ciebie też stworzyliśmy odpowiedni produkt - to paski Crest 3D Whitestrips Supreme Flexfit z technologią Strong Grip, No Slip uniemożliwiającą przesuwanie się pasków i zapewniającą ścisłe ich przyleganie do zębów w czasie wybielania. 

Podziel się: