Jak szybko mieć białe zęby?

Autor:          0 Komentarzy
Jak szybko mieć białe zęby?

Zależy Ci na tym, żeby na najbliższą okazję mieć piękne i lśniące białe zęby? Z drugiej strony nie chcesz wybrać się do gabinetu stomatologicznego, aby wydać od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych za wybielanie zębów. Na szczęście zadowalający efekt bez problemu uzyskasz w domowym zaciszu. Warto jednak wiedzieć, jakie sposoby sprawdzą się nie tylko najlepiej, ale jednocześnie będziesz mógł uzyskać taki efekt w krótkim czasie.

Białe zęby w kilka dni

Jeżeli poszukujesz produktów, które wybielą Twoje zęby, to do najlepszych sposobów zaliczają się paski wybielające. Cała kuracja przy ich użyciu wynosi od ok. 5 do 20 dni, w zależności od tego, na jaki rodzaj pasków wybielających się dokładnie zdecydujesz. Warto zatem zakupić je odpowiednio wcześniej przed dniem, w którym najbardziej będzie Ci zależało na tym, by zabłysnąć swoim pięknym uśmiechem. Gdy masz zdecydowanie mniej czasu, to na uwagę zasługuje specjalny produkt paski wybielające Crest 3D White Whitestrips 1 Hour Express. Satysfakcjonujący efekt białych zębów zauważysz już po 3 dniach użycia tych pasków wybielających. Paski wybielające 1 Hour Express należy zakładać na całą godzinę. Czas ten jest znacznie dłuższy, ponieważ przy standardowych paskach wybielających, zaleca się trzymanie ich od 20 do maksymalnie 30 minut. Jednak to właśnie te paski wybielające okażą się niezawodne, jeżeli chcesz uzyskać efekt białych zębów niemalże na już.

Dbaj o swoje zęby każdego dnia

Takich sytuacji, w których chcemy radykalnie poprawić swój wygląd z dnia na dzień, jest niewiele. Dlatego właśnie warto jest dbać o swoje zęby każdego dnia. Tym bardziej że nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie taka okazja, aby zaprezentować swój piękny uśmiech. Paski wybielające możesz potraktować jako kurację, którą można powtarzać co jakiś czas. Natomiast na co dzień warto zadbać o odpowiednią profilaktykę. Każdego dnia możesz korzystać z wybielających past do zębów. Wśród nich znajdą się zarówno pasty dedykowane osobom z wrażliwymi zębami i dziąsłami, ale także dla tych, którzy nie mogą się pozbyć nałogu nikotynowego. Bardzo ważne jest również odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej. Ponieważ to właśnie nieprawidłowe dbanie o swoje zęby prowadzi do powstawania przebarwień, a także nalotu na szkliwie.

W związku z tym możesz między innymi zdecydować się na korzystanie z nici dentystycznych, a także specjalnych szczoteczek do zębów z włosiem węglowym. Istotne są również płyny do płukania ust. Im więcej preparatów wprowadzisz do dbania o higienę jamy ustnej, tym zyskujesz większe prawdopodobieństwo wyzbycia się nie tylko resztek pokarmowych, ale także osadu oraz bakterii, które przyczyniają się również do próchnicy i pozostałych chorób zębów i dziąseł. Mając na uwadze tak szerokie spektrum możliwości, dbanie o zęby, a także ich skuteczne wybielanie nie powinno stanowić dla Ciebie większego problemu. Jeżeli będzie Ci zależało na uzyskaniu szybkiego efektu w zaledwie kilka dni, już wiesz, jakie produkty sprawdzą się pod tym względem najlepiej.

Podziel się: