Jak wybielić zęby na ślub lub wesele?

Autor:           Porady    0 Komentarzy
Jak wybielić zęby na ślub lub wesele?

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu – w końcu, przy rodzinie i znajomych, przyrzekamy sobie wieczną miłość, oficjalnie legalizując związek. Nic dziwnego, że każdy w tym dniu chce wyglądać pięknie i odświętnie, nie tylko para młoda, ale również otaczający ich goście weselni. Niestety, nieidealny kolor zębów, szczególnie w zestawieniu z bielą sukni ślubnej, potrafi czasem popsuć radość wieczoru. Na szczęście są sposoby na to, aby ten problem nie spędzał snu z powiek przed najważniejszą uroczystością.

Wybielanie zębów przed weselem? Udaj się do stomatologa

Zęby można wybielić u swojego dentysty. Jednak trzeba wziąć pod uwagę nie tylko czas spędzony na fotelu dentystycznym, ale również koszty zabiegu, a te nie są małe. A im bliżej wielkiej daty, tym bardziej topnieją zasoby pary młodej, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i środki finansowe. Nie oznacza to jednak, że samej wizyty u dentysty przed ślubem powinniśmy unikać – przeciwnie, warto dobrze wyczyścić zęby z kamienia i wyleczyć, jeżeli nasze zęby tego potrzebują, aby w tym najważniejszym dniu nie zaskoczył nas ból zęba.

Wybielanie zębów w domu? Czy to możliwe?

Chcesz wybielić zęby w domu? Nie ma problemu. Wybierz bezpieczny sposób. Sięgnij po paski Crest – łatwe w aplikacji i bezpieczne. Paski wybielające marki Crest dzięki swojej konstrukcji, nie zmieniają położenia na zębach, dzięki czemu możemy w nich normalnie funkcjonować. Paski wybielające posiadają specjalny żel, który rozjaśnia zęby. Sama kuracja trwa tylko kilka dni, a jeden pasek należy nosić około 30 min. Jest to niezwykle wygodny sposób na poprawienie koloru zębów, a i finansowo dużo korzystniejszy niż wizyta w gabinecie stomatologicznym. Warto podkreślić, że efekty pojawiają się bardzo szybko i są zbliżone do tych uzyskiwanych podczas wizyt u dentystów.

Przeciwwskazania do wybielania zębów

Jak w przypadku każdego produktu, również dla pasków wybielających istnieją przeciwwskazania do stosowania, które należy przedyskutować z lekarzem. Dotyczą one nadwrażliwości zębów oraz dziąseł, która to przy wybielaniu może się pogłębić, a z pewnością nikt przed tak ważnym dniem nie chce sobie zafundować dodatkowego stresu. Konsultacja lekarska zapewni nam bezpieczne i satysfakcjonujące korzystanie z pasków Crest oraz piękny uśmiech na pamiątkowych zdjęciach ślubnych.

Podziel się: