Higiena jamy ustnej po wybielaniu zębów

Autor:          0 Komentarzy
Higiena jamy ustnej po wybielaniu zębów

CREST – paski wybielające – są o tyle wygodne i praktyczne, że nie wymagają od użytkowników wykonywania żadnych dodatkowych zabiegów, mających na celu zwiększenie jasnego kolorytu uzębienia. Ich stosowanie jest dziecinnie proste, zaś zalecenia bezpośrednio po kuracji nie utrudniają codziennego funkcjonowania.

CREST – paski wybielające dla wymagających

W sprzedaży znaleźć można wiele rodzajów pasków wybielających marki CREST. Produkty te mogą być stosowane jednocześnie z innymi rozwiązaniami sprzyjającymi osiągnięciu wymarzonego uśmiechu np. pastami wybielającymi czy płynami do płukania ust.

Paski CREST – rodzaje

  1. Crest Whitestrips Supreme Professional. Najmocniejszy produkt marki CREST przeznaczony dla osób, które potrzebują silnego wybielenia – rozjaśnienia zębów nie o kilka, ale o kilkanaście odcieni. Maksymalnie skuteczny, gwarantuje śnieżnobiały uśmiech już po siedmiu dniach stosowania. Całość jest w pełni bezpieczna nie tylko dla zębów, ale również dziąseł.
  2. Crest 3D Whitestrips Professional Effects. Klasyczne paski CREST poszerzono o zaawansowaną formułę No Slip Grip. Kuracja o średniej mocy przeznaczona jest dla osób borykających się ze standardowymi przebarwieniami zębów. Czas wybielania oscyluje wokół 5-20 dni.
  3. Crest 3D Classic Vivid. Standardowa kuracja marki CREST przeznaczona do tradycyjnych zastosowań.
  4. Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine. Paski CREST rekomendowane dla osób o szczególnie wrażliwych zębach oraz dziąsłach. Produkt bazuje na starannie dobranej substancji czynnej oraz technologii Advanced Seal – zapobiegającej ześlizgiwaniu się pasków z łuków zębowych.
  5. Crest 3D Whitestrips 5 Minute Touch Up. Rozwiązanie wybielające przeznaczone do stosowania pomiędzy klasycznymi kuracjami paskami CREST.
  6. Crest 3D Whitestrips Supreme Flexfit. Kolejny produkt o ulepszonej formule. Wysokojakościowe paski wybielające CREST stworzone w oparciu o technologię Strong Grip, No Slip.
  7. Crest 3D Whitestrips Glamorous White. Kuracja marki CREST umożliwiająca rozjaśnienie kolorytu zębów nawet o osiem odcieniu w 7-14 dni, w zależności od indywidualnych uwarunkowań użytkownika.
  8. Crest Whitestrips Noticeably White. Jeden ze standardowych produktów CREST przeznaczony do codziennego użytku. Paski te sprzyjają szybkiej i bezpiecznej kuracji oraz długotrwałym efektom w bardzo krótkim czasie.
  9. 3D White Whitestrips 1 Hour Express. Paski wybielające CREST przeznaczone dla szczególnie wymagających. Pełna kuracja trwa nie kilkanaście, a raptem trzy dni, zaś produkt trzymany jest na zębach przez 60 minut, a nie 30 jak to jest w przypadku innych rozwiązań z tej serii.
  10. Crest 3D White Whitestrips with Light - Teeth Whitening Kit. Paski wybielające CREST dostępne w zestawie wraz z lampą. Zestaw bazuje na systemie niebieskiego promieniowania, powszechnie wykorzystywanego w gabinetach stomatologicznych.

Paski wybielające CREST – jak stosować?

Paski wybielające CREST charakteryzują się niezwykłą łatwością użycia. W każdym zestawie znajduje się instrukcja mająca za zadanie ułatwić konsumentowi użycie produktu. Paski stosuje się nie częściej niż raz dziennie, w zależności od indywidualnych preferencji - rano bądź wieczorem. W każdej saszetce znajdują się dwa paski wybielające – krótszy oraz dłuższy dedykowane są odpowiednio dolnemu i górnemu łukowi zębowemu. Kurację rozpoczyna się od przyłożenia pasków stroną z żelem na zęby. Całość należy zrównać z linią dziąseł i delikatnie docisnąć. Wybielanie nie powinno trwać dłużej, aniżeli trzydzieści minut. Po zdjęciu pasków należy przepłukać usta letnią wodą.

Paski CREST – zalecenia po wybielaniu

Zasadniczo po wybielaniu zębów paskami CREST można powrócić do wykonywania codziennych czynności. Przez dwie godziny po zabiegu nie zaleca się picia niczego poza wodą mineralną. Przez kolejne dwadzieścia cztery godziny od zdjęcia pasków należy unikać zimnych oraz gorących posiłków i napoi. Ponadto:

- przez dwie doby po wybielaniu zębów nie wolno palić papierosów,
- przez trzy tygodnie po wybielaniu zębów należy spożywać pokarmy neutralne kolorystycznie tzw. „biała dieta”.  W tym czasie zabrania się picia kawy oraz herbaty (również zielonej), a także ziół,
- aby utrzymać efekt białych zębów jak najdłużej, po wybielaniu zaleca się mycie zębów i dziąseł szczoteczką o miękkim włosiu, a także płukanie jamy ustnej niebieską (nieprzebarwiającą szkliwa) płukanką.

Paski do wybielania zębów CREST – przeciwwskazania do stosowania

Rozwiązania marki CREST – paski wybielające – jako jedne z niewielu produktów tego typu, nie posiadają żadnych przeciwskazań do stosowania. Wyjątek stanowi ciąża. Zaleca się także, aby kuracje sprzyjające osiągnięciu śnieżnobiałego uśmiechu były przeprowadzane przez osoby pełnoletnie.

CREST paski – opinie użytkowników

Paski wybielające zęby CREST cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu lat – i to nie tylko w Polsce. Marka może pochwalić się pozytywnymi opiniami konsumentów oraz niezwykle przychylnymi rekomendacjami ze strony lekarzy i specjalistów.

Podziel się: