Wybielanie zębów przed wakacjami

Autor:          0 Komentarzy
Wybielanie zębów przed wakacjami

Jeżeli wydaje Ci się, że do wakacji zostało dużo czasu - jesteś w błędzie! Przed Tobą raptem kilka do kilkunastu tygodni, które możesz poświęcić na poprawę swojego wyglądu oraz zdrowia. Praca, nauka czy codzienne obowiązki sprawią, że nawet się nie obejrzysz, a przyjdzie Twój wymarzony urlop. Zamiast przekładać dawno zaplanowane czynności na później, rozpocznij przygotowania już dziś. Cel? Śnieżnobiały uśmiech niczym z okładki najpoczytniejszych magazynów! Metoda? To już trudniejsza sprawa. Na rynku znajdziesz wiele preparatów wybielających zęby. Jednak który z nich jest najlepszy? Oto ranking skutecznych, bezpiecznych i wygodnych w użyciu rozwiązań domowych! Wybierz najwygodniejszy sposób i rozpocznij kurację wybielającą!

Preparaty do wybielania zębów – RANKING 2021

Najlepszy zestaw do wybielania zębów? RANKING 2021 bez wątpienia pomoże Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. Prezentowane zestawienie uwzględnia najpopularniejsze, rekomendowane przez innych konsumentów sposoby na śnieżnobiały uśmiech. Każdy ze wskazanych produktów zyskał pozytywną rekomendację ze strony lekarzy stomatologów. Od czego zacząć wybielanie zębów? Preparaty znajdują się na liście poniżej.

1.       System wybielający zęby w postaci pasków CREST

System wybielający zęby marki CREST to rozwiązanie godne najbardziej wymagających użytkowników. Liderem naszego rankingu jest produkt charakteryzujący się wysoką skutecznością i maksymalnym bezpieczeństwem. Co wyjątkowego kryją w sobie paski CREST? Dokładnie ten sam składnik, jakiego do wybielania zębów używają lekarze dentyści na całym świecie. Mowa oczywiście o nadtlenku wodoru. To właśnie ta substancja gwarantuje śnieżnobiały uśmiech w zaledwie dwa tygodnie. Na uwagę zasługuje również stosunkowo niska cena produktu. Warto wspomnieć, że za wybielanie zębów u stomatologa zapłacić nam przyjdzie nawet do kilku tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę, że w obu przypadkach używa się tej samej substancji czynnej, wybór jest oczywisty!

2.       Zestaw do wybielania zębów RIO BLUE LIGHT TEETH WHITENING

Jest to rozwiązanie sprzyjające wybielaniu zębów przy pomocy specjalnego urządzenia emitującego światło niebieskie. Chociaż zestaw jest stosunkowo drogi, w środku znaleźć można dobre jakościowo produkty, umożliwiające przeprowadzenie zabiegu niezwykle podobnego do tych wykonywanych przez stomatologów.

3.       Środek wybielający zęby dostępny w każdej drogerii BIAŁA PERŁA

Najpopularniejszy środek drogeryjny bazujący na trzyfazowej formule. Stosunkowo skuteczny produkt opracowany został przez specjalistów klinicznych. Kuracja BIAŁA PERŁA pozwala wybielić zęby o pięć poziomów. Niedrogi, bezpieczny specyfik wymaga jednak dodatkowego wspomagania np. w postaci pasty wybielającej czy pasty z węglem aktywnym. Czas utrzymywania się efektów nie jest tak długi jak w przypadku pasków, jednakże niska cena sprawia, że całą kurację można systematycznie powtarzać.

4.       Naturalny wybielacz do zębów na bazie aktywnego węgla COCO GLAM

Alternatywa dla produktów tradycyjnych, dedykowana zwolennikom rozwiązań naturalnych. Specyfik ten nie jest tak skuteczny jak wybielanie zębów preparatami wspomnianymi powyżej, sprzyja jednak usuwaniu przebarwień bez ingerencji w środowisko. Całkowity brak chemii sprawia, że produkt ten jest również w pełni bezpieczny dla zdrowia użytkownika. Warto zaznaczyć, że COCO GLAM z aktywnym węglem nie wybiela zębów, a jedynie usuwa przebarwienia powstałe na skutek, na przykład, częstego picia kawy.

Wybielanie zębów – którą metodę wybrać?

Płyn do wybielania zębów (do płukania jamy ustnej), proszki oraz pasty wybielające, specjalistyczne paski, wielofazowe kuracje, a także pasty do zębów – istnieje wiele metod sprzyjających osiągnięciu idealnego, śnieżnobiałego uśmiechu. Jeżeli zastanawiasz się ile kosztują dobrej jakości zestawy do wybielania zębów, musimy Cię zmartwić. Jeżeli zależy Ci na skuteczności podobnej do tej, jaką osiągniesz w gabinecie stomatologicznym, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych. Pamiętaj, że na kuracjach tego typu nie należy oszczędzać. Preparat do wybielania zębów niewiadomego pochodzenia, z bliżej nieokreślonym składem może doprowadzić do całkowitego zniszczenia Twojego uzębienia, a w efekcie wymusić na Tobie jeszcze większe koszty – na przykład w celu rekonstrukcji zębów.

Najlepsze preparaty do wybielania zębów – opinie konsumentów

Powyższy RANKING 2021 powstał w oparciu o opinie konsumentów. Użytkownicy środków wybielających do zastosowań domowych zgodnie potwierdzili, że nie ma lepszego sposobu na wymarzony uśmiech, aniżeli paski wybielające marki CREST. Przeważająca część komentarzy wskazuje, że produkt ten jest nie tylko skuteczny, ale również wygodny w użyciu. Do stosowania pasków CREST nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Zabieg nie wymaga od użytkownika niczego, poza odrobiną dobrej woli. W czasie samego wybielania można wykonywać inne czynności: oglądać telewizję, czytać książkę czy analizować ważny projekt do pracy. Sam zestaw jest niewielkiej wielkości, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby spakować go do torby szykując się na weekend u rodziny, podróż służbową czy ferie świąteczne.

Podziel się: