Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet - zadbaj o zdrowie i biały uśmiech

Autor:          0 Komentarzy
Wyjątkowe prezenty na Dzień Kobiet - zadbaj o zdrowie i biały uśmiech

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej Ci osoby z okazji Dnia Kobiet? A może sama chcesz sobie sprawić podarunek, by poczuć się w tym dniu wyjątkowo? Każdy powód do obdarowywania bliskich, a także samych siebie jest dobry, a w szczególności taka okazja, jaką jest Dzień Kobiet. 

Skąd wzięło się święto dnia kobiet w naszych kalendarzach? Choć wielu osobom może kojarzyć się z reliktem PRL-u, to ma ono swoje inne źródło. Pierwszy raz Dzień Kobiet świętowano w Stanach Zjednoczonych. Było to następstwo strajków w Nowym Jorku i ustanowiła je Socjalistyczna Partia Ameryki. Początkowe obchody przypadały na maj i luty, a data 8 marca nawiązuje do rosyjskich strajków kobiet, które zapoczątkowały rewolucję lutową. Historia nie raz pokazała, że kobiety są niezwykle silne i mają decydujący wpływ na losy świata. Choćby z tego powodu zasługują na wspaniałe i wyjątkowe prezenty - na przykład takie, które pozwolą naszym cudownym Paniom jeszcze lepiej dbać o swoje zdrowie. 

Paski wybielające na Dzień Kobiet

Większość osób zapytanych o pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet z pewnością odpowie: kwiaty. Oczywiście to bardzo miły gest, jednak warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym. Takim wyjątkowym pomysłem jest zestaw profesjonalnych pasków wybielających Crest 3D White. W naszym sklepie internetowym można znaleźć różne zestawy, skomponowane tak, by ułatwić kurację wybielającą zębów. Jaki zestaw warto wybrać, jako prezent na Dzień Kobiet? Doskonałym pomysłem będzie kompleksowy zestaw do wybielania zębów, w którym znajdują się: 

  •       Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Glamorous White -kuracja 14-to dniowa (28 pasków) 
  •       Pasta do zębów Crest 3D White Luksusowa Olśniewająca Biel, Intensywna Mięta (2 opakowania)
  •       Wybielający płyn do płukania ust Crest 3D White Luksusowa Efektowna Biel (2x 946ml)

Preparaty marki Crest to sprawdzone i bezpieczne produkty, a przy tym niezwykle skuteczne. Przeprowadzenie pełnej kuracji wybielającej, przy jednoczesnym odpowiednim dbaniu o zdrowie jamy ustnej pozwala rozjaśnić kolor zębów i uzyskać śnieżnobiały uśmiech w dwa tygodnie. W paskach wybielających Crest znajduje się ta sama substancja, która używana jest do wybielania zębów w gabinetach stomatologicznych. Płyn do płukania i pasta do zębów zawierające substancje wybielające pozwolą uzyskać najlepszy efekt. Warto używać ich również po kuracji wybielającej dla - wówczas biel uśmiechu będzie idealna przez dłuższy czas. Dzięki takiemu prezentowi Jej uśmiech będzie jeszcze piękniejszy!

Podziel się: