6 sposobów na białe zęby!

Autor:           Porady    1 Komentarzy
6 sposobów na białe zęby!

Marzysz o pięknym uśmiechu i białych, lśniących zębach? Poznaj 6 sposobów na białe zęby i 1 gratis w postaci rekomendacji do stosowania pasków wybielających Crest! Dzięki białym zębom zyskacie pewność siebie!

Jak naturalnie zadbać o białe zęby? Sprawdź!

O wybielaniu zębów u stomatologa pisaliśmy już wcześniej, dlatego nie będziemy tu rozwijać tego tematu. Koszt wybielania zębów u specjalisty jest ogromny, dlatego warto poznać kilka naturalnych i domowych sposobów na piękne i lśniące zęby.

Stosuj sodę oczyszczoną na białe zęby

Soda oczyszczona jest najlepszym, naturalnym sposobem wybielania zębów. Wystarczy, że zmieszasz szczyptę sody z pastą do zębów i będziesz szczotkować zęby taką mieszanką raz dziennie. Po takim naturalnym zabiegu należy bardzo dokładnie wypłukać resztki pasty z dodatkiem!

Jedz truskawki, by mieć białe zęby

Nasionka znajdujące się na truskawkach usuwają brud z zębów. Aby truskawki zadziałały, powinniśmy jeść pół szklanki dziennie tych cennych owoców. Truskawki oprócz właściwości oczyszczających zęby zapewniają niezbędne naszemu organizmowi witaminy, są smaczne i niskokaloryczne!

Zrezygnuj z dużej ilości kawy, by mieć białe zęby

Zawarta w kawie kofeina powoduje liczne przebarwienia na zębach. Ogranicz spożycie kawy lub… korzystaj ze słomek, by unikać bezpośredniego kontaktu kawy ze szkliwem zębów.

Dbaj o regularne mycie zębów, by cieszyć się lśniącym uśmiechem

Regularne mycie zębów po każdym posiłku to podstawa. Tylko dzięki dokładnemu i częstemu czyszczeniu zębów Twoje zęby będą białe i lśniące. Początki takiej intensywnej higieny mogą być trudne, jednak – na pewno uda Wam się to zorganizować.

Używaj nici dentystycznych, by mieć białe zęby!

Większość stomatologów zaleca stosowanie nici dentystycznych, my jednak unikamy takich specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. A przecież gromadzący się osad między zębami powoduje, że nasze dziąsła chorują. Higiena jamy ustnej to podstawa. Nie unikaj nici dentystycznych ani częstego mycia zębów!

Cytryna na białe zęby

Kwas askorbinowy zawarty w cytrynie działa na nasze zęby jak płyn wybielający. Nie powinno się jednak przesadzić z witaminą C. Wcieranie cytryny w zęby nie jest najlepszym pomysłem. Wystarczy, że codziennie sięgniesz po wodę z wyciśniętą cytryną, by wspomóc naturalne predyspozycje swojego organizmu!

Jest prostszy sposób na białe zęby!

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na białe zęby, nie wymagającym od nas zjadania codziennie porcji świeżych truskawek, picia wody z cytryną i  szorowania zębów po każdym posiłku jest… wybielanie zębów za pomocą pasków wybielających marki Crest! Paski dostępne w naszym sklepie są skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Wystarczy kilka dni wieczornej pielęgnacji, by cieszyć się pięknym i lśniącym uśmiechem. Sprawdźcie, jak stosuje się paski wybielające Crest - https://paski-crest.pl/blog/16_wybielajace-paski-do-zebow-jak-z-nich-korzyst.html i wybierzcie najprostszy sposób na białe zęby!

Tagi: sposoby na białe zęby, sposobów na białe zęby, białe zęby, piękny uśmiech, lśniące zęby, paski wybielające, koszt wybielania zębów, 

Podziel się: