Szybkie wybielanie – metody

Autor:          0 Komentarzy
Szybkie wybielanie – metody

Przed ważną uroczystością rodzinną czy rozmową o pracę staramy się wyglądać jak najbardziej korzystnie. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się paski wybielające zęby. To nie tylko szybka i prosta metoda na nadanie swojemu szkliwu pożądanego odcienia, ale również sposób na to, by poczuć się pewnie w swojej skórze.

Biel warta zachodu

Chociaż różne są teorie na temat zasadności pierwszego wrażenia, to nie ulega wątpliwości, że wyrabiamy sobie opinię o drugim człowieku już na samym początku. Nie mamy na to wpływu. Dlatego tak istotne jest przygotowanie się od strony wizualnej do spotkania z potencjalnym pracodawcą lub przyszłymi teściami. Tutaj nie może być mowy o niedociągnięciach. W końcu raz wyrobioną opinię trudno zmienić. W takich momentach, wiele osób decyduje się na zabieg wybielania zębów. Jak wybielić zęby w domu i jaka metoda jest najskuteczniejsza?

Jakie są najlepsze paski wybielające?

Wybielanie zębów jeszcze do niedawna kojarzyło się z drogim i nieprzyjemnym zabiegiem, któremu mogliśmy poddać się u dentysty. Na szczęście pojawiła się kusząca alternatywa w postaci pasków wybielających, które zrewolucjonizowały rynek. Co świadczy na ich korzyść? Przede wszystkim są proste w użyciu. Aby ich użyć nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów czy przygotowań. Wystarczy, że zapoznamy się z treścią ulotki dołączoną do opakowania i możemy przechodzić do czynów. Saszetka zawiera paski na górny łuk zębowy i dolny łuk zębowy. Należy odkleić folię ochronną i nakleić dłuższy pasek na górne zęby, zaś krótszy na dolne. Jeśli pasek nachodzi na dziąsła, należy lekko go obniżyć i docisnąć do powierzchni zębów. Po upływie 30 minut paski możemy usunąć z naszego szkliwa. Zarówno przed, jak i po zabiegu nie należy myć zębów. Po zdjęciu plastrów przepłuczmy jamę ustną wodą, aby pozbyć się resztek preparatu. Paski można stosować raz dziennie.
Warto zainwestować w siebie i kupić najlepsze paski wybielające, gdyż w przypadku tej inwestycji, możemy mieć pewność, że się zwróci.

Podziel się: