Wybielające paski do zębów - jak z nich korzystać?

Autor:          0 Komentarzy
Wybielające paski do zębów - jak z nich korzystać?

Szukając sposobu na skuteczne wybielanie zębów, zazwyczaj w pierwszej kolejności przychodzi nam na myśl stomatolog. Nie jest to jednak jedyna opcja. Możemy skorzystać z pasków wybielających, które stają się coraz bardziej popularne. W czym tkwi ich sekret?

Wybielające paski do zębów

W kwestiach zdrowia, jak wiadomo, nie warto decydować się na półśrodki. Tak samo podchodzimy do estetyki. Jeśli fryzjer, to renomowany, kosmetyczka – certyfikowana. Dlatego wybielanie zębów do tej pory traktowane było jako luksus na który możemy sobie pozwolić jedynie przed ważnymi uroczystościami. Wszak taki zabieg u stomatologa do najtańszych nie należy. Dla wszystkich, którzy marzyli o śnieżnobiałych zębach, ale hamowały ich kwestie finansowe, mamy dobrą wiadomość. Dostępne na rynku wybielające paski do zębów to całkowicie bezpieczny i skuteczny sposób na samodzielne wybielenie zębów.

Dlaczego warto korzystać z pasków wybielających?

Argumentem przemawiającym na korzyść pasków jest ich przystępna cena i łatwość użycia. Aplikacja nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań. Dlatego możemy z nich skorzystać w dowolnej chwili, zarówno w domu jak i poza nim. Efekt, jaki uzyskamy, będzie widoczny już po pierwszym użyciu. W zależności od tego, jaki stopień wybielenia chcemy uzyskać i jaką barwę wyjściową mają nasze zęby zabieg należy powtarzać. Dzięki innowacyjnej formule, paski oprócz wybielania usuwają również osad z kawy, herbaty, papierosów czy po prostu jedzenia. Substancja aktywna dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, gwarantując nam równomierne wybielenie. Ponadto paski nie drażnią szkliwa ani dziąseł.

Jak korzystać z pasków wybielających?

Wybielające paski do zębów stosuje się raz na dobę. Saszetka zawiera dwa paski – na górne i dolne zęby. Należy dokładnie nakleić pasek z żelem na zęby i lekko przycisnąć. W zależności od potrzeb paski zdejmujemy po ok. 30-60 minutach. Po odklejeniu, należy przepłukać usta wodą w celu pozbycia się pozostałości żelu.

Białe zęby sprawiają, że chętniej się uśmiechamy i nabieramy pewności siebie. Dzięki innowacyjnej formule paski są skuteczne i proste w użyciu. Czego chcieć więcej?

Podziel się: