Biała perła czy paski wybielające - co wybrać?

Autor:          0 Komentarzy
Biała perła czy paski wybielające - co wybrać?

Olśniewający, śnieżnobiały uśmiech jest wizytówką gwiazd zza Oceanu. Aktorzy i celebryci patrzący na nas ze szklanego ekranu są skuteczną zachętą, aby popracować nad swoim stanem uzębienia. Jakie mamy możliwości?

Czy białe jest białe?

Dbanie o zęby już dawno przestało kojarzyć się tylko z regularnymi wizytami u dentysty. Higiena swoja drogą, zaś estetyka swoją. Aby sprostać wymaganiom stawianym w XXI wieku przed naszymi zębami, musimy sięgnąć po zewnętrzne środki, które mogą nam pomóc w uzyskaniu pożądanego poziomu wybielenia. Tym bardziej, że wizyta u stomatologa nie jest już jedyną opcją, na którą jesteśmy skazani. I całe szczęście, bo taki zabieg nie należy do najtańszych. Dentystyczny monopol został przerwany przez pojawienie się na rynku środków, które możemy z powodzeniem wykorzystać w domu. To wygodna opcja, tym bardziej, że większość osób zaczyna swoją przygodę z wybielaniem przed ważną uroczystością lub rozmową, licząc na natychmiastowy efekt.

Biała perła czy paski wybielające?

Paski wybielające ostatnimi czasy zdobywają coraz większe zaufanie konsumentów. Są nie tylko proste w użyciu, ale również przynoszą satysfakcjonujące efekty. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny do jakości. Biała perła paski wybielające, to niezawodny sposób, by nasze zęby zostały wybielone nawet o kilka tonów. Praktyczne i komfortowe paski, dopasowują się do powierzchni zęba, dzięki czemu zabieg jest prosty i możemy wykonać go praktycznie wszędzie. Zawarte w nich składniki aktywne nie uszkadzają płytki nazębnej, nie powodują żadnych skutków ubocznych, za to usuwają nalot z kawy, herbaty jak również papierosów. Zaprojektowane są w taki sposób, by substancja dotarła nawet do trudno dostępnych miejsc. W efekcie otrzymujemy równomiernie wybielone zęby. Należy tylko pamiętać, by nie myć zębów bezpośrednio przed jak i po zabiegu.

Nie ma jednej metody wybielania, która zadowoliłaby każdego. Dlatego też, możemy dobrać takie środki, które będą spełniały nasze oczekiwania. Jedno jest pewne – biel jest kolorem ponadczasowym.  

Podziel się: