Paski wybielające zęby – kit czy git Internetu?

Autor:          0 Komentarzy
Paski wybielające zęby – kit czy git Internetu?

Ostatnimi czasy, wybielanie zębów stało się coraz bardziej popularne. Piękny i jednocześnie biały uśmiech, to marzenie wielu osób. Jak wybielić zęby, aby zrobić to zarówno bezpiecznie, jak i skutecznie?

Paski wybielające zęby-kit czy git Internetu?

Paski-hit czy git? To pytanie zadaje sobie zapewne wiele osób, które widziały reklamę pasków wybielających. Jest to innowacja w dziedzinie wybielania zębów, która robi ostatnimi czasy ogromną furorę.

Paski wybielające to na pewno tańsza alternatywa wybielania zębów, niż wizyta u stomatologa. Wiele osób jest przekonanych, że efekt białych zębów, można uzyskać jedynie kosztowną, metodą w gabinecie stomatologicznym. Paski to również stosunkowo niski koszt, dlatego też z roku na rok coraz więcej osób, decyduje się na wybielanie metodą paskową. Z pewnością warto skorzystać z pasków wybielających, zadbać o swoje zęby, aby efekt się nie pogłębiał.

Obecnie na rynku, dostępnych jest wiele pasków wybielających. Ciekawą metodą są z pewnością paski crest, które są bezpieczne dla naszych zębów. Paski crest to wysokiej klasy paski, których działanie można śmiało porównać do specjalistycznych zabiegów w gabinecie stomatologicznym. Według wielu specjalistów, jest to obecnie jeden z najlepszych, domowych sposobów wybielających zęby. Paski te zaprojektowano, tak aby osiągnąć widoczny efekt rozjaśniania:

  •  bez uciążliwego nakładania,
  •  paski nie przyklejają się do warg,
  •  paski nie przesuwają się na zębach,
  •  minimalne pozostałości,
  •  przyjazne dla szkliwa,
  •  łatwe stosowanie.

Takie efekty, można uzyskać, stosując paski crest, które skutecznie potrafią rozjaśnić zęby. Jest to zestaw, polecany przez wielu stomatologów. Reasumując, z pewnością warto wypróbować wybielające paski. Szczerze i gorąco polecamy, naprawdę działa!

Jak działają paski?

Paski są to, silikonowe paseczki z żelem. Nasączone są substancją, która aktywnie rozjaśnia szkliwo zębów W paskach, substancją aktywną najczęściej jest nadtlenek wodoru, który głęboko wnikając, skutecznie usuwa przebarwienia pod szkliwem.

Wybielające paski stosuje się zarówno na dolne, jak i górne zęby. Nie jest to skomplikowany proces i można wliczyć go w czas codziennej, porannej higieny osobistej. Z pewnością po dokładnym przeczytaniu instrukcji dołączonej do pasków, wszystko będzie zrozumiałe. Paski są stosunkowo proste w użyciu, jednak aby uzyskać zadowalające nas efekty, należy zachować precyzję podczas ich używania. Co istotne, przed wybielaniem zębów metodą pasków, warto skorzystać z usuwania kamienia u dentysty.

 

Kupując produkty, które mają na celu wybielanie zębów, zawsze najbardziej interesują nas efekty stosowania. Są one następujące:

  • zęby są białe,
  • zęby są czyste,
  • zęby są gładkie,
  • zęby są świeże.

 

 

Piękny uśmiech nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale również dodaje pewności siebie. Wybielające paski to idealnie rozwiązanie, dla osób, które chcą uzyskać efekt białych zębów, w ekonomiczny sposób. Nic więc, dziwnego, że coraz więcej osób, decyduje się właśnie na takie wybielanie zębów!

Podziel się: