Jak wybielić zęby przed imprezą?

Autor:          0 Komentarzy
Jak wybielić zęby przed imprezą?

Istnieje obecnie dużo rozwiązań, dla osób, które pragną w szybki i bardzo prosty sposób, wybielić zęby. Pędzisz na imprezę? Z dnia na dzień Twoje zęby mogą być bielsze, a uśmiech piękniejszy!

Jak wybielić zęby przed imprezą?

Dziś omawiamy, metody wybielania zębów, które są ogólnodostępne dla każdego, zanim zaczniesz przygotowania na imprezę — przeczytaj!Na horyzoncie pojawia się ważna dla Ciebie impreza — urodziny, ślub czy też Sylwester? Zastanawiasz się, jak olśnić swoim uśmiechem innych?

Wybielanie zębów kilka lat temu

Jeszcze kilka lat temu wybielanie zębów, było zabiegiem dostępnym jedynie dla zamożnych ludzi. Dziś nie tylko gwiazdy, mogą mieć zniewalający uśmiech. Obecnie są ogólnodostępne metody, równie banalne jak malowanie paznokci. Efekt uśmiechu hollywoodzkiej gwiazdy, możemy osiągnąć w gabinecie stomatologicznym lub w zaciszu domowym.

Często zdarza się jednak, że możemy uniknąć wybielania zębów, eliminując produkty gazowane z naszego jadłospisu. Napoje te zawierają kwasy, najczęściej fosforowy i cytrynowy, które negatywnie wpływają na nasze szkliwo.

Jakich produktów należy jeszcze unikać?

  • barwiących warzyw i owoców
  • barwiących przypraw
  • ciemnych zup
  • kawy oraz ciemnej herbaty

Decyzja istotna dla uśmiechu

Załóżmy, jednak, że zdecydowaliśmy się na wybielanie zębów. Podczas wyboru metody przed imprezą, należy wziąć pod uwagę, trzy istotne kryteria: koszt całego zabiegu, czas działania oraz pożądane efekty. Warto zwrócić uwagę, ze wybielanie zębów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym, jest o wiele bardziej kosztowne i czasochłonne niż domowe sposoby.

Jedną z domowych i popularnych metod są paski wybielające. Są one w pełni bezpieczne oraz najczęściej nie wymagają konsultacji stomatologicznej. Jest to obecnie jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań. Istotne jednak jest, aby paski wybielające stosować zgodnie z zaleceniami producenta.

Paski crest oferują skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów w warunkach domowych. Skutecznie usuwają przebarwienia z zębów jak i szkliwa, powstałe przez picie kawy, herbaty, palenia papierosów czy też spożywania barwiących produktów. Paski te cechują się łatwością aplikowania na zęby, szybkością działania oraz co najistotniejsze, skutecznością. Ponadto paski crest jest to metoda, całkowicie bezpieczna zarówno dla zębów jak i dziąseł. Do przeciwwskazań, możemy zaliczyć stały aparat ortodontyczny, niedorozwój szkliwa czy też zęby mleczne.

Przed zastosowaniem wybranej metody wybielania zębów, warto skontaktować się ze stomatologiem, abyśmy mogli wiedzieć, czego możemy się spodziewać.

Zabłyśnij na imprezie

Zabłyśnij uśmiechem na imprezie! Piękny, biały uśmiech wpływa na zwiększenie samopoczucia oraz pewności siebie na co dzień. Zatem zadbane zęby, to podstawa naszego uśmiechu, nic więc dziwnego, że Polacy ostatnimi czasy, oszaleli na punkcie wybielania zębów.

 

1. Domowe zabiegi wybielające zęby, mogą przynieść spektakularne efekty.

2. Paski wybielające, to trik, który uratuje Twoje zęby przed ważną dla Ciebie imprezą.

3. Paski crest, opracowane zostały w celu osiągnięcia profesjonalnych efektów, bez wychodzenia z domu.

Podziel się: