Bambusowa szczoteczka do zębów - zalety, wady, cechy

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (85)
Bambusowa szczoteczka do zębów - zalety, wady, cechy
W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywa konkurencyjna wobec klasycznej plastikowej szczoteczka do zębów z bambusa. Można ją dostać w specjalistycznych sklepach, ale nawet w marketach i sklepikach położonych blisko domu. Jakim cechom niepozorna szczoteczka z bambusa zawdzięcza tak łatwą dostępność? Dlaczego całe rodziny "przesiadają się" na szczoteczki do zębów bambusowe i nigdy nie wracają do plastikowych? Poznaj ich tajemnicę!

Wybielanie zębów krok po kroku

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (81)
Wybielanie zębów krok po kroku
Piękny, biały uśmiech odejmuje lat i sprawia, że wygląda się promiennie. Rozmaite produkty spożywcze oraz używki powodują jednak powstawanie osadów i żółknięcie zębów, a takie przebarwienia bardzo trudno jest usunąć codziennym szczotkowaniem zębów. U niektórych osób żółtawy kolor zębiny jest natomiast uwarunkowany genetycznie – we wszystkich przypadkach pomocne będzie wybielanie.

Pozbądź się kompleksów ze śnieżnobiałym uśmiechem!

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (62)
Pozbądź się kompleksów ze śnieżnobiałym uśmiechem!
Poznaj skuteczny sposób na śnieżnobiały uśmiech bez ponoszenia wielkich wydatków i bolesnych zabiegów – postaw na paski wybielające!

Po co wybielać zęby?

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (96)
Po co wybielać zęby?
Wraz z podniesieniem standardu życia, coraz większą popularnością cieszą się wszelkie zabiegi wybielania zębów. To, co kiedyś było dostępne tylko dla celebrytów z pierwszych stron gazet czy znanych osobistości, powoli stało się osiągalne dla statystycznego Polaka. Zatem ile kosztuje wybielanie zębów?

Pasta wybielająca czy paski? Którą metodę wybrać do wybielenia zębów?

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (91)
Pasta wybielająca czy paski? Którą metodę wybrać do wybielenia zębów?
Przebarwienia zębów powstałe na skutek używek czy stosowanej diety sprawiają, że wiele osób szuka skutecznego sposobu na ich wybielenie. Dwie najchętniej stosowane metody to wybielające paski do zębów oraz pasta wybielająca. Poniżej wyjaśniamy ich działanie oraz porównujemy skuteczność, byś mógł łatwo zdecydować czym wybielać zęby.
Wyświetlono 1 do 5 z 56 (1 Strona)