Nieprzyjemny zapach z ust – przyczyny i walka z halitozą

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (10)
Nieprzyjemny zapach z ust – przyczyny i walka z halitozą
Śnieżnobiały uśmiech dodaje nam pewności siebie – jest on przecież jedną z naszych wizytówek. Tę pewność siebie może nam jednak odebrać nieprzyjemny zapach z ust, który jest krępującym i dość powszechnym problemem. Przyczyn przykrego zapachu z ust jest wiele, choć najczęściej tkwią one w niedostatecznej higienie jamy ustnej. Poznaj przyczyny nieprzyjemnego zapachu z ust i dowiedz się, jak z nim walczyć.

Higiena jamy ustnej po wybielaniu zębów

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (18)
Higiena jamy ustnej po wybielaniu zębów
CREST – paski wybielające – są o tyle wygodne i praktyczne, że nie wymagają od użytkowników wykonywania żadnych dodatkowych zabiegów, mających na celu zwiększenie jasnego kolorytu uzębienia. Ich stosowanie jest dziecinnie proste, zaś zalecenia bezpośrednio po kuracji nie utrudniają codziennego funkcjonowania.

Metody na wybielenie zębów. Którą wybrać?

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (11)
Metody na wybielenie zębów. Którą wybrać?
Metody na wybielenie zębów. Którą wybrać? Najlepsza metoda na wybielanie zębów to taka, która jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna. Istotna jest także długość utrzymywania się efektów po zabiegu. Praktycznie każdy marzy nie tylko o białym, ale również zdrowym uśmiechu. Chociaż na rynku znajdziesz wiele rozwiązań w tym zakresie, nie każde z nich będzie dla Ciebie odpowiednie. Dlaczego?

Wybielanie zębów przed wakacjami

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (9)
Wybielanie zębów przed wakacjami
Jeżeli wydaje Ci się, że do wakacji zostało dużo czasu - jesteś w błędzie! Przed Tobą raptem kilka do kilkunastu tygodni, które możesz poświęcić na poprawę swojego wyglądu oraz zdrowia. Praca, nauka czy codzienne obowiązki sprawią, że nawet się nie obejrzysz, a przyjdzie Twój wymarzony urlop. Zamiast przekładać dawno zaplanowane czynności na później, rozpocznij przygotowania już dziś. Cel? Śnieżnobiały uśmiech niczym z okładki najpoczytniejszych

Najskuteczniejsze metody wybielania zębów

Autor:      0 Komentarzy  Wyświetlenia: (11)
Najskuteczniejsze metody wybielania zębów
Współczesny tryb życia nie sprzyja zdrowym, białym zębom – wręcz przeciwnie. Picie dużej ilości kawy oraz czerwonego wina, nadmierne spożywanie słodyczy, unikanie regularnych przeglądów stomatologicznych, aż w końcu zaniechanie podstawowej higieny jamy ustnej – to wszystko sprawia, że niegdyś jasne i zdrowe zęby stają się mocno zaniedbane. Nic więc dziwnego, że większość ludzi wstydzi się uśmiechać. A przecież istnieje wiele mniej bądź bardziej s
Wyświetlono 1 do 5 z 49 (1 Strona)