Jest 44 produktów.

Aktywne filtry

Paski wybielające Crest 3D Classic Vivid

109,89 zł

Paski wybielające marki Crest to „must have” każdego, kto marzy o pięknym uśmiechu i lśniących zębach. W porównaniu do innych rozwiązań tego typu, działanie prezentowanych przez nas produktów zostało potwierdzone przez wielu Klientów – nie tylko polskich, ale również zagranicznych.

The Dirt - Bambusowa szczoteczka do zębów, z włosiem węglowym.

76,98 zł

Bambusowa szczoteczka do zębów z włosiem węglowym

 
  • Naturalny, biodegradowalny, bambusowy uchwyt
  • Bio-nylon na bazie bambusa 4 włosie
  • Powinien ulec biodegradacji w ciągu ~ 3 lat 

                                                                                                                       

Paski wybielające 3D White Whitestrips 1 Hour Express

169,00 zł

Przedstawiamy Państwu ekspresowe wybielanie, czyli niezawodne paski wybielające 1 Hour Express. Produkt ten, w porównaniu do innych, daje maksymalnie widoczny, ekspresowy efekt. W porównaniu do innych rozwiązań marki Crest, rozwiązanie to trzymamy na zębach znacznie dłużej – całe 60 minut. Pełna kuracja nie trwa kilkanaście dni, a jedynie trzy doby. 

Paski wybielające Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

119,98 zł

Oto kolejny niezawodny produkt marki Crest – wysokojakościowe paski wybielające Gentle Routine. Prezentowane przez nas rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób o wrażliwych zębach oraz dziąsłach. Stworzone z uwzględnieniem każdego, nawet najmniejszego szczegółu, zagwarantuje nam nienaganny uśmiech oraz lśniące zęby.

Paski wybielające Crest 3D Whitestrips Glamorous White

138,98 zł

Oto kolejna wysokojakościowa perełka marki Crest! Przedstawiamy Państwu Glamorous White – kompleksową kurację wybielającą zęby dla osób szczególnie wymagających. Prezentowane przez nas paski wybielające charakteryzują się nowoczesną, zaawansowaną technologicznie formułą.